Глибокі зморшки на тілі зазвичай викликані процесом старіння шкіри. Процедура в'янення, як правило, починається з появи складок біля очей, носа, чола й підборіддя. Дрібні складки починають з часом заглиблюватися.

Такий процес викликаний зміною в середніх і нижніх шарах дерми . При порушенні водного балансу клітин, стоншується ліпідна плівка шкіри, вона стає сухою і в'ялою.
Хронічні захворювання, перепад температури і неправильний догляд за шкірою призводить до втрати необхідно вологи. Зневоднення шкіри є причиною появи зморшок різної глибини. положення може посилити велика активність лицьовій м'язи , Нервові і емоційні переживання, стреси, погана екологія і неправильне харчування.

На шкірі починають з'являтися своєрідні малюнки, які викликані зміною в розподілі підшкірно-жирової клітковини. На деяких ділянках шар шкіри стоншується, а на інших він може стати товщі. Таке явище характерне для фотостаріння.

типи зморшок

типи зморшок розрізняють, залежно від їх місця розташування:

• Носогубні зморшки.
• Лобові зморшки
• Зморшки навколо очей
• міжбровні зморшки
• Ментолабільние
• Зморшки в області декольте і на шиї.

Глибоким зморшок властиво міняти вираз нашого обличчя . Воно стає втомленим і похмурим. Такі зморшки неможливо замаскувати, навіть за допомогою косметичних засобів. Тут вже потрібні більш сильні заходи, типу ін'єкції Ботокса, лазерної корекції, контурної пластики.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!