Весняне сонце, яке приємно гріє шкіру , Пробуджує бажання виглядати ще краще, ніж будь-коли. Хочеться також сяяти, як сонце, пахнути як перші квіти і парити як хмари в бездонному небі. Але варто поглянути в дзеркало, як настрій «дає збій». Звичайно, адже воно відображає відбиток зимової «сплячки» - тьмяна і втомлена шкіра, яка відчуває спрагу, темні кола під очима, дрібні зморшки і загрубіла. Все це, природно докучає і вимагає виправлення. Так бажано в короткі терміни. А наскільки це реально? Реально це більш, ніж можна собі уявити. І все завдяки інноваціям у сфері косметології та естетичної медицини, а також вашим зусиллям.
Початком роботи над «зимовими слідами» є глибоке очищення і оновлення шкірного покриву. Необхідно провести пілінг - домашній або салонний. Це дозволить видалити огрубілу шкіру, вирівняти її тон і підготувати до вбирання зволожуючих і вітамінних препаратів. Крім цього, потрібно поліпшити мікроциркуляцію крові і привести в тонус судини. Досягти цього в найкоротші терміни допоможе спеціальна відновлює програма Thalion, яка представляє собою ефективну процедуру використовує морські водорості і солі, морську воду в п'яти різних формах. Це помітно поліпшує стан шкіри обличчя і тіла, повертає їй тонус і сяйво. Шкіра набуває колишню пружність і красу.
Якщо необхідний ефективний ліфтинг, необхідно пройти курс флюорісцентним фотоомолодження, який проводиться спеціальним шведським апаратом Plazmalite. Особливість даної програми в тому, що вона впливає на клітинний колаген, стимулюючи його вироблення. Крім цього, процедура впливає на судини і капіляри, тонізуючи їх. Після процедури шкіра ніби перероджується і виглядає істотно молодше. Пори звужуються, пропадає судинний малюнок і інші недоліки. Також, дана процедура допоможе позбавитися від небажаного волосся, але для цього буде потрібно близько десяти процедур.
Крім описаних процедур, весняна програма спрямована на насичення шкіри антиоксидантами. також показані антивікові програми . Наприклад, програма Renophase сприяє насиченню шкіри вологою, покращує її тонус і готує до рівного і красивого загару.
Звичайно ж, рекомендується пройти такі відомі процедури, як введення коктейлів краси - Restyline, Perline, Botox, Disport, які «стирають» навіть найглибші зморшки і запобігають їх виникнення. Після курсу таких ін'єкцій можна сміливо посміхатися і забути про насуплений лоб і складки біля губ.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!