питання грудей хвилює багатьох жінок: деякі з них хотіли б зменшити розмір бюста, але таких одиниці; переважна більшість щосили домагається прямо протилежного ефекту. У справу йдуть будь-які методи: спеціально розроблені вправи, медичні препарати, маммопластика. Багато хто вибирає саме медикаменти як найбільш оптимальний варіант, але перш ніж зважитися на такий крок, варто якомога більше дізнатися про дії таких препаратів і їх вплив на організм. Тому що в житті, все може виявитися не так барвисто як в рекламі.

Вже давно відомо, що форма і розмір грудей визначається генетичною спадковістю. Але також має значення кількість жіночих гормонів в організмі, від яких і залежать молочні залози. Дія гормональних препаратів для збільшення бюста ґрунтується на цій залежності. Під дією препарату число жіночих гормонів збільшується, тим самим роблячи розміри грудей більше. Подібний ефект викликають пролактин, який спонукає до роботи естрогенових рецепторів, і прогестерон, здатний збільшувати зростання тканини залоз.

Не слід плутати дію на організм медичних препаратів та БАДів. Медикаменти розроблені лікарями для лікування і профілактики захворювань організму жінки, а в Бадах можуть міститися лише імітатори гормонів. Склад багатьох таких харчових добавок шкідливий для здоров'я і загрожує неприємними наслідками.

Вживання медикаментів для збільшення грудей має як свої плюси, так і мінуси. Але завдяки їм дійсно можна зробити бюст пишніше на пару розмірів. Самі по собі гормональні препарати не містять шкідливих і токсичних речовин, якщо їх приймати за приписом лікаря для усунення будь-якої проблеми або її профілактики, вони не зроблять ніякого негативної дії на організм , А невелике збільшення грудей буде виступати свого роду бонусом.

Не варто чекати від подібних медикаментів дивного результату, тому що їх ефект збігається за тривалістю з часом вживання самого препарату. Тобто як тільки закінчується рекомендований курс, груди стає колишнього розміру. Тривалий прийом гормональних засобів може викликати значні зміни в організмі, що, звичайно, спричинить за собою масу проблем.

Не приймайте будь-які медичні препарати без консультації з фахівцем - в питаннях здоров'я не може бути експериментів. Тільки лікар може підібрати відповідний препарат, який не викличе побічних ефектів. Говорячи про побічні ефекти, потрібно відзначити, що вони викликають безсоння, нудоту, блювоту, головний біль, алергію, підвищений тиск.

Не рекомендується приймати будь-які гормональні препарати спільно з прийомом антибіотиків, знеболювальних, транквілізаторів, вживанням спиртних напоїв і курінням. Ігнорування приписів лікаря або самостійне рішення про зарахування гормональних засобів може стати причиною онкологічних захворювань і погіршення імунітету.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете купити за доступною ціною косметологічний апарат, в тому числі апарат для вакуумного масажу, що дозволяє збільшити груди!