Відлущування для обличчя і тіла


відлущування - ось в чому полягає секрет гладкою і здорової шкіри. Таку процедуру необхідно робити для того, щоб видалити омертвілі частинки, що кожен день утворюються на шкірі.

Процедуру відлущування необхідно проводити в залежності від типу шкіри, але не частіше 1-2 рази в тиждень. Перед початком процедури відлущування необхідно очистити шкіру. На неочищеному особі використовувати скраб можна!

засоби по видалення відмерлих клітин можуть містити хімічні сполуки або гранули. Такі засоби, які містять гранули, слід наносити круговими рухами, але якщо на вашому обличчі є запалення, то таким засобом краще не користуватися. Для цього випадку прекрасно підійдуть хімічні ексфоліанти. У них містяться фруктові кислоти ензими. Такі кошти менш подразнюють шкіру, ніж ті, які з гранулами. Їх не потрібно боятися, більш того, вони ще й більш ефективні.

Всі кошти по отшелушіванію омертвілого шару шкіри , Потрібно розділити на такі групи:

1. Скраби. Такий засіб містить в собі подрібнені кісточки мигдалю, абрикоса, подрібнену вівсянку і т.д. Вони здатні не тільки видалити непотрібні клітини , Але і підсилюють кровообіг.
2. Гелі. Гель чудово підходить тим людям, які страждають від вугрової висипки. Це варіант хімічного відлущування. Гелі набагато ефективніше скрабів, не подразнюють шкіру, і зволожують її.
3. Маски. Маска є вроди б як поєднанням перших двох варіантів. Після нанесення маски наша шкіра виглядає здоровою і свіжою.

Після процедури відлущування обов'язково слід нанести зволожуючий засіб. Це необхідно тому, що процедура відлущування видаляє верхній шар, який утримував вологу всередині шкіри. Треба відзначити, що скраб для обличчя ви можете використовувати і для шиї, і для грудей, тому що вони менш агресивні, ніж скраби для тіла.

Ви можете спокійно приготувати скраб в домашніх умовах . Існує безліч рецептів на основі вершків, меду, масел, вівсянки, фруктів, соди і т.д. Вони прекрасно працюють, нічим не гірше покупних. Ніколи не використовуйте скраб на шкірі в області очей.


ТІЛО

Для того щоб видалити відмерлі клітини з тіла, ви можете використовувати щітки, скраби та мочалки. Відлущування краще проводити перед процедурою видалення волосся.

Якщо зі скрабами все зрозуміло, то давайте поговоримо про розтиранні щіткою. Розтирати можна будь-який тип шкіри. Завдяки такій процедурі ви зможете поліпшити кровообіг, видалити відмерлі клітини, зменшити прояв апельсинової кірки.

Ви можете також використовувати і підручні засоби, замінивши ними покупні скраби. Наприклад, мелену каву, сухе молоко, харчову соду. Для цього, такі продукти потрібно тільки наносити трошки на тіло, і масажувати.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!