Як часто треба робити чистку?

Однозначну відповідь на таке питання вам не зможе дати ніхто і ніколи. Так, якщо присутні гнійні захворювання шкіри, то чистка в цьому випадку, не є примхою, а звичайної необхідністю. При цьому така людина повинна бути під постійним наглядом лікаря-фахівця, який буде встановлювати регулярність і кількість процедур , Тримати під контролем стан шкіри.

Навіть в тому випадку, якщо шкіра чиста і здорова, консультація у лікаря ніколи не завадить - тільки він зможе визначити мінімальна кількість процедур і порекомендує різні варіанти. У деяких випадках дійсно потрібно робити чистку, навіть не дивлячись на ризик. Н не потрібно забувати, що існують шкірні захворювання, при яких чистка протипоказана, наприклад, при підвищеній сухості, екземі, дерматиті, псоріазі, при алергічних реакціях. Не зайвими будуть і поради косметолога з салону краси, але, тут ви повинні враховувати і те, що косметолог - особа зацікавлена в частих візитах, і може статися й таке, що не всі дорогі процедури вам необхідні.

Найбільш правильним кроком буде - звернутися до лікаря-дерматолога, який зможе об'єктивно оцінити стан вашої шкіри, і вирішити - чи маєте потребу ви в чищенні чи ні. В першу чергу ви повинні керуватися своїми відчуттями, після цього - рекомендаціями лікаря, а думка косметолога залиште на "десерт". Те, що радять ваші подруги ви, звичайно, повинні прийняти до відома, але, не більше того. Навіть в тому випадку, що якийсь спосіб оцінили гідно більш ніж 10 осіб , це не означає, що він підійде і вам.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!