Як робити макіяж?

Ми всі прекрасно розуміємо, що для різного типу шкіри потрібен різний макіяж, який підходить саме їй. на сучасному ринку косметичних засобів, можна знайти цілі комплекти декоративної косметики, які підбирають до кольору волосся і очей жінки. Як правильно робити макіяж, враховуючи всі ці тонкощі? У нашій статті я постараюся розглянути всі нюанси і тонкощі макіяжу і для блондинок, і дл брюнеток.

Як робити макіяж блондинкам?

Основних цветотипов особи існує всього чотири: зима, літо, осінь і весна. блондинки зазвичай належать або до весняного типу , Або до літнього. Спеціальні косметичні лінії були розроблені для макіяжу блондинок. Продавець-консультант допоможе вам правильно підібрати декоративні косметичні засоби, щоб стало можливим створити неповторний яскравий образ. Слід також пам'ятати, що регулярний і правильний догляд за шкірою обличчя, збереження її здоровою, свіжою і молодий - це невід'ємна складова неповторності жінок, точно така ж, як і правильно виконаний макіяж. Про те, як правильно доглядати за шкірою, ви можете ознайомитися в статті «Як правильно доглядати за шкірою обличчя».

важливою умовою вдалого макіяжу для блондинки - це зробити виразний погляд. Тому, акцент потрібно робити саме на очі. Блондинці ніяк не підходить кошти чорного кольору. Цей колір її зробить вульгарною, а очі будуть виглядати тьмяними і втомленими.
Давайте розглянемо з вами кілька варіантів нанесення макіяжу, незалежно від кольору очей. Рекомендую вам прочитати статтю « Як правильно фарбувати очі ».

1. Як зробити макіяж блондинці з зеленими очима
Дуже рідко можна зустріти у блондинок зелений колір очей, тому до вибору квітів необхідно ставитися з повною відповідальністю. З цим завданням, краще за всіх може впоратися професійний стиліст, але а якщо вам це доведеться зробити самостійно, не отримавши консультацію фахівця, то краще за все орієнтуватися на загальні рекомендації по використанню кольорів і відтінків. Тріада для очей - олівець, підводка і туш - повинні бути коричневого кольору. Виразність і глибину зеленим очам надають тіні. Необхідно виключити застосування синіх відтінків і інших холодних тонів. Добре підходять зеленооким блондинкам теплі фарби - сіро-коричневий, золотистий і персиковий. Чудово виглядає тіні темно-зеленого кольору. В цілому, зеленоокі блондинки повинні дотримуватися натуральних тонів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!