Як довго тримається біо-ламінат на волоссі?

Змиватися він починає приблизно через місяць після нанесення. Цей процес проходить досить плавно. Якщо вам знадобиться повторне нанесення біо-ламінату, то ви це можете зробити в будь-який момент, бо, як перенасичення не відзначається. Наші волосся приймають тільки ту кількість складу, яке вони можуть прийняти.

Чи не шкідливий біо-ламінат для волосся?

Зовсім немає! Навпаки, целюлозна плівка, яка освітньої в процесі нанесення біо-ламінату на волосся, тільки захистить їх і збереже їх від пошкоджень. Така плівка також має водовідштовхувальним ефектом . При цьому, наш волосся і шкіра голови, прекрасно дихають. Крім целюлози, в складі біо-ламінату можна виявити цінні компоненти рослинного походження. Після процедури нанесення біо-ламінату, наші волосся набуває яскравість, вони стають гладкими. Все це завдяки покриттю РРТ, який витягнутий з перлів. У складі немає діаміновой основи, тому він без запаху і не викликає алергії. Необхідно також відзначити, що сама процедура біо-ламінування може спокійно поєднуватися з іншими послугами салону, такими як біо-завивка і біо-укладка. В цьому випадку, відбувається синергізм дій, бо, як мета послуг - це надання волоссю об'єму, фіксація певної форми з одночасним збереженням природного вигляду волосся і їх життєздатності. Одним словом, виконавши таку процедуру у себе на волоссі , Ви відразу зможете зрозуміти, чому навколишні вас люди будуть говорити: «виглядають дорого».

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!