Змиватися біо-ламінат починає , В середньому, через місяць. Такий процес досить плавний. Цю процедуру ви можете повторити в будь-який момент, тому як волосся може прийняти рівно стільки складу, скільки йому знадобиться.

Чи не шкідливий БІО-ламінат для волосся?

Аж ніяк. Навпаки, целюлозна плівка сприяє оберігає і захисному ефекту від пошкоджень. При цьому дихає не тільки волосся, але і шкіра голови. До складу БІО-ламінату, крім целюлози входять цінні компоненти рослинного походження. Волосся після проведення такої процедури, виглядають гладкими, яскравими . У складі ламінату немає ніякої діаміновой основи, тому у нього немає ніякого запаху, і він не викликає алергії. Потрібно відзначити, що така послуга прекрасно поєднується з біо-укладанням і біо-завивки. В цьому випадку ми говоримо про синергизме дії, тому як суть таких послуг зводиться до того, щоб надати волоссю оббьем , Фіксувати форму і зберегти жізненоспособность волосся і їх природного виду. Якщо ви спробуєте на своє волосся БІО-ламінування, то ви зможете зрозуміти, чому при вашому виді, разом з компліментом, ви почуєте і таке словосполучення: «виглядає дорого».

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!