Ті кошти, за допомогою яких ми творимо красу на своєму обличчі, не можуть вічно зберігатися. Для того щоб вони збереглися краще, для них необхідно створити спеціальні умови.

Тональний крем

Тональний крем зазвичай зберігається близько двох років. Для того щоб його текстура не зіпсувалася, його досить після кожного застосування прати з тюбика паперовою серветкою і щільно закривати.

пудра

Максимальним терміном зберігання пудри є 4 роки. Чи не підставляйте пудреницю під сонячні промені і зберігайте її виключно в сухому місці. Пудра не любить воду, тому пензлика, спонж, пушки, якими ви наносите пудру на обличчя, обов'язково повинні бути сухими.

Туш для вій

Туш зберігається до 1 року. Для того щоб вона не висихала і в ній не утворювалися грудочки, то її слід завжди щільно закривати. Маленька хитрість - якщо туш у вас вже закінчилася, не викидайте пензлик. Вона вам знадобиться для причісування і фарби брів.

Помада.

Помаду зберігати не більше одного року, і то за умови, що вона буде зберігатися далеко від спеки і сонця.

Лак для нігтів

Засіб, у якого є вміст спирту, зберігається довше. Ви з часом самі зможете помітити закінчення його терміну, тому як він почне густіти, і користуватися з ним ви просто не зможете. Після кожного застосування лаку, протріть шийку флакончика рідиною для зняття лаку.

духи

Духи зазвичай зберігаються довго, завдяки вмісту в них спирту. Зіпсований парфум ви зможете визначити по запаху. Їх слід берегти від спеки, прямих сонячних променів, вологості і тоді ви зможете своїми парфумами насолоджуватися довше.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!