Як правильно фарбуватися - основні закони макіяжу

Якщо вечір обіцяє бути особливим, але, напевно, не знайдеться жодної жінки, яка не хотіла б виглядати на ньому ідеально. Для того, щоб ваш очей був особливо виразним, існує кілька секретів в нанесенні макіяжу на очі.

Крок 1. Підготовка очей за допомогою коригуючого олівця.

щоб темних кіл не побачив ніхто під вашими очима, потрібно скористатися коригуючих олівцем. Нанесіть під очі три точки цим олівцем, починаючи з внутрішнього куточка, далі - по центру і на зовнішньому куточку. Ці точки акуратно растушуйте точковими рухами . Не потрібно розтирати шкіру під очима! Таким чином, ви її тільки зашкодить або розтягнеться.

Крок 2. Базова основа під тіні

Дуже дієвий спосіб нанесення тіней на повіки, щоб вони трималися довго - наносити їх на базу тонального крему. Якщо цього не робити, що дуже скоро ваші тіні зберуться в одну жирну лінію на складці верхньої повіки.

Крок 3. Підводка для очей

Тіні темного кольору ідеально підходять для їх використання в якості підводки. Потрібно взяти вологу пензлик і нанести тіні по контуру вій. Волога пензлик їх зробить ще темніше і більш насиченими. Така лінія наноситься на верхньому столітті, рухом пензлика від внутрішнього краю до зовнішнього, тоді як на нижню повіку вони наносяться від зовнішнього століття до середини століття. Далі розтушуйте лінію ватною паличкою або подушечками пальців. Щоб створити ефект димчастих очей, тіні потрібно наносити широким пензликом по конуру очей.

Крок 4. Наносимо тіні для повік

Дуже красиво виглядає поєднання трьох відтінків тіней, які немов веселка перекочуються з тону в тон. Базовим кольором повинен бути світлий тон, який буде майже зливатися зі кольором вашої шкіри. Його ми наносимо під брову і верхню повіку. Беремо відтінок трохи темніше , І покриваємо їм половину верхньої повіки. А зараз темний тон тіней, яким підкреслимо складку верхньої повіки. А се. Відтінки добре стушуем.

Крок 5. осветляющих свій погляд

Цей крок призначений лише для внутрішніх куточків ока. Дуже світлі тіні додадуть вашим очам особливу виразність. Такий прийом можна показати дуже люблять наші візажисти, але ви його можете виконати самостійно. Подушечкою пальця нанесіть світлі тіні у внутрішні куточки очей.

Крок 6. Підкреслюємо брови. Цими ж світлими тінями ви можете підкреслити свої брови. Чекаючи цього вам їх необхідно нанести під і над бровою, роблячи акцент на середину брів.


Крок 7. підкручувати вії. Відкритість вашому погляду надають вигнуті вії. Гарний вигин ніколи не завадить навіть довгим віям. Загинати вії потрібно спеціальними щипцями. Щоб підсилити ефект загину, щипці для завивки слід нагріти феном. Перед процедурою перевірте їх температуру, щоб ненароком не обпектися.

Крок 8. Наносимо туш для вій

Щоб надати своїм віям додаткову довжину і густоту, туш потрібно наносити від підстави вій. Підведіть щіточку до коріння і поводите її трохи з боку в бік, імітуючи розсування вій. Після того вам потрібно ще кілька разів провести щіточкою до кінчиків вій.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!