Після ретельного очищення, тонізації, зволоження і харчування нашої шкіри обличчя ми можемо перейти до нанесення тонального засобу. Для того, щоб воно лягло рівно на шкіру, не завдаючи їй шкоди потрібно не забувати про те, що тональна основа або крем повинні відповідати типу шкіри. перший наш етап-маскування проблемних ділянок шкіри. До них відносяться темні кола під очима, синці і різні пігментні плями і висип. Для цього ми використовуємо тональний, маскувальний олівець. при виборі тональних засобів дуже важливо не помилитися з кольором.

тон не повинен відрізнятися від природного кольору вашої шкіри , Щоб не було видно різких переходів. До того ж, тональний крем використовується для корекції недоліків шкіри, для підкреслення її природної краси. Потім ми можемо перейти до накладання самого тонального засобу. краще за все це робити спонжем, а не пальцями і при хорошому освітленні, щоб уникнути непокритих ділянок шкіри. Закріпити колір або прибрати жирний блиск, з особливо проблемних ділянок - лоб, крила носа, підборіддя - можна розсипчастою пудрою . Для цього добре використовувати велику, пухнасту кисть або пушок. І завершальним етапом є нанесення рум'ян на скули. А для усунення проблемних ділянок шкіри обличчя вам допоможуть процедури розпарювання шкіри (Вапоризатори), ультразвук, дермабразія.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!