майже кожна з жінок стикалася з проблемою в підборі подарунка для чоловіка? Що подарувати? Як піднести? Адже так хочеться вразити !!!

Хороші духи для чоловіків - це рішення проблем. Але, не так легко їх придбати. Ми хочем вам надати кілька рекомендацій, які зможуть полегшити вам цю задачу.

Рекомендація 1. вибирати духи для чоловіків слід за характером і за родом зайнятості.
Тому як, навколишні його будуть сприймати по аромату, значить, він повинен справляти враження, яке буде відповідати обстановці:

Чоловічий парфум зі східним ароматом , Де переважає запах ванілі і мускусу, добре підходять для індивідуалістів. Такі парфуми люблять філософи, у яких дуже складний внутрішній світ і вони схильні до самопізнання, самолюбні і егоїстичні, вільні від умовностей.
Духи з ноткою папороті добре підходять бізнесменам, молодим консервативним чоловікам, активним.
Для контактних, мобільних і оптимістичних людей, які займаються спортом і ведуть активний спосіб життя, добре підходять легкі, свіжі і спортивні парфуми.
Для солідних і дорослих чоловіків підходять парфуми зі спокійними і консервативними нотами в ароматі, основа яких - дерево.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!