Недоглянуті і некрасиві брови можуть зіпсувати навіть найвишуканіший макіяж. Акуратний макіяж, доглянуті брови , Правильна палітра декоративної косметики здатні зробити очі більш виразними. Для додання необхідного виду брів, необхідно підібрати правильну форму. дуже багато жінок досить часто задають питання - як же правильно вискубувати брови? Радимо це робити в салоні, хоча б перший раз. Професійний стиліст зможе правильно підібрати форму саме для вашого обличчя, порадить, як потрібно усувати дрібні недоліки зовнішності за допомогою корекції брів. Завдяки вищипування, погляд жінки стає більш відкритим і яскравим, а особа набуває особливий шарм і вираз. Надалі ви зможете тільки підтримувати потрібну форму брів, вищипуючи періодично пінцетом відростають волоски.

Перед процедурою вищипування в домашніх умовах, обов'язково підготуйте пінцет - продезінфікуйте його. Вискубувати брову потрібно до того, як нанесете макіяж, щоб не було видно слідів роздратування. Пам'ятайте, що довжина брови не повинна бути нижче підстави. Пінцет краще підібрати зі скошеними краями. Волоски висмикуйте по ходу росту. Для більш зручного проведення процедури, шкіру з куточка брови потрібно підтягнути пальцем. Брови потрібно вискубувати таким чином, щоб лінія стала чіткою. Для цього вам слід видалити всі непотрібні волоски. Після процедури рекомендується нанести зволожуючий заспокійливий крем або заспокійливу маску.

У тому випадку, якщо ви хочете самостійно навчитися коригувати форму брів, ви повинні навчитися правильно вискубувати брови. Це зовсім нескладна наука, тільки потрібно знати деякі тонкощі і хитрощі цієї справи. Спочатку потрібно визначитися з формою. А це для новачків досить важко. Але, не треба впадати у відчай, бо нічого складного в цьому немає!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!