Як правильно засмагати в солярії

Перед тим як ви зважитеся відвідати солярій, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, а в деяких випадках, ви навіть повинні звернутися за консультацією до дерматолога або іншого лікаря.

Чи не слід засмагати частіше ніж один раз на день (Враховувати потрібно і загар під сонцем).
співвідношення ультрфіолетов А і В має відповідати вашому типу шкіри.
До того як почати прийом сонячних ванн, шкіру слід підготувати. Її потрібно зволожити, очистити і використовувати ті препарати, які стимулюють засмага - сонячні капсули і креми.

Перед сеансом засмаги , Якщо ви недавно зробили пілінг шкіри, проведіть глибоке зволоження шкіри. Це теж важливо для рівної засмаги. У цьому випадку шкіра більш захищена. На зволоженою шкірі загар протримається більш тривалий час і має яскравий вигляд.

Перед тим як відвідати солярій , Видаліть з лиця макіяж, тому що багато хто з косметичних засобів мають сонцезахисним ефектом.
Зніміть також і всі прикраси. Перед початком сеансу не потрібно наносити зволожуючі засоби.

Вплив УФ-промені сильно зневоднює шкіру, тому до і після сеансу потрібно використовувати спеціальні косметичні препарати. Перед початком сеансу необхідно нанести косметичний засіб, у якого відповідний фактор захисту.
Засіб для засмаги має ступінь захисту, що охороняє вас від шкідливого випромінювання. Для додаткового зволоження шкіри, нанесіть спеціальні косметичні сусідства і після сеансу. Такі кошти вам прекрасно підбере будь-який косметолог.
Пам'ятайте, що всі косметичні засоби підбираються індивідуально, і вони повинні відповідати саме вашому типу шкіри. Не потрібно нехтувати таким правилом , Тому що в протилежному випадку, ефект буде точно навпаки.

Навіщо потрібно очищати шкіру перед сеансом солярію ! Навіть в тому випадку, якщо ви застосовуєте домашні миючі засоби, освіжаючого душу може бути і недостатньо. Нашій шкірі властиво постійно оновлюватися, а на е поверхні утворюються нові клітини рогового шару епідермісу. Їх потрібно видаляти. Якщо цього ви не зробите, то засмага буде сходити разом з такими лусочками, причому, це може відбуватися нерівномірно! Косметолог зможе правильно підібрати для вашого типу процедуру, в результаті якої ваша шкіра стане гладкою, ніжною і більш сприйнятливою до засмаги.

Для того щоб убезпечити свої очі, вам потрібно придбати сонцезахисні окуляри. Ультрафіолет дуже легко проникає через повіку, погано впливаючи на сітківку. У тому випадку якщо ви носите контактні лінзи, то вам їх потрібно обов'язково зняти перед сеансом засмаги.
Щоб уникнути пересихання волосся, надягайте шапочку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!