Як зробити кучерики

Вам дуже сподобалася зачіска героїні фільму «Кучерява Сью»? Ви теж хочете бути схожою на неї? Така нескладна по своєму виконанню зачіска, зможе повністю змінити вашу зовнішність, додасть обсягу вашому волоссю і дозволить вам весь день виглядати чарівною.

Для цього вам знадобляться: гнучкі гумові бігуді, кондиціонер для укладання волосся, спрей для кінчиків волосся.

Вимийте голову і нанесіть на волосся незмивний кондиціонер. Дайте своїм волоссю просохнути до вологого стану. Розчешіть волосся, щоб не залишилися вузлики.

Отже, приступаємо.

1. Розділіть всі своїм волосся на однакові пасма і кожну з них скрутіть тугим джгутом. Після цього накрутіть по спіралі свої джгути на гнучкі бігуді до самого коріння.
2. Якщо у вас звичайні бігуді-бумеранги, то накручувати волосся потрібно на ніч. А якщо у вас електричні бігуді , То ваша зачіска вже буде готовою відразу, як охолонуть бігуді.
3. Головне в такій зачісці - правильно розкрутити бігуді. Спочатку їх потрібно розігнути і розгорнути вертикально. Після, виток за витком починайте розкручувати волосся з бігуді.
4. Як тільки ви розкрутіть всі бігуді, розділіть локони пальцями і збризніть кондиціонером у вигляді спрею.
5. Ви можете накрутити спіральки від коренів волосся, а можна біля коріння залишити волосся гладкими, а накрутити тільки кінчики. Вибір за вами! Успіхів!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!