Як зробити волосся блискучим.
Для того щоб приготувати маску потрібно взяти чотири столові ложки рому і яйце. їх потрібно збивати до тих пір, поки не вийде однорідної маси. Ця суміш ретельно втирається у волосся. Голову потрібно обернути рушником і тримати масу півгодини.
Щоб приготувати відновну маску потрібно взяти дві ложки ягід обліпихи і розім'яти їх в глибокому посуді, після цього додається дві столові ложки молока і дві ложки білої глини (її потрібно всипати поступово). Отримана суміш наноситься на волосся, після цього змивається за допомогою теплої води і шампуню.
Щоб приготувати відновну маску для світлого волосся, потрібно взяти один стакан з відвару ромашки (він повинен бути міцним). Відвар наноситься на волосся і утримується там протягом півгодини. Зверху голову потрібно обернути целофаном і хусткою. По закінченню процедуру голову потрібно вимити з шампунем.
Щоб приготувати масу для темного волосся, потрібно взяти дві ложки несолодкого вареної кави і стільки ж морквяного соку. Все змішується і наноситься отримана суміш на волосся. Після цього потрібно надіти шапку для душа. Тримати маску потрібно протягом півгодини. Після цього голову потрібно буде вимити м'яким шампунем.
Щоб приготувати відновне засіб для рудого волосся, потрібно змішати півсклянки соку з буряка і моркви. Дана суміш наноситься на волосся. Шапочку для душу потрібно тримати протягом 5-7 хвилин, при цьому голову прогрівають за допомогою фена. Після цього ще протягом 15 хвилин потрібно потримати засіб на волоссі і після цього змиваємо все теплою водою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!