Як вибрати окуляри для особи, яке є подовженим.
В даному випадку можна носити квадратну або круглу форму оправи , Але вона повинна бути товста. Коли окуляри закривають центральну частину обличчя, тоді воно буде ніяк не таким витягнутим. В даному випадку не потрібно носити капелюхи з високим верхом, в такому випадку особа буде ще довшим. Таким людям найкраще носити капелюхи з широкими або піднятими полями .
При виборі сережок для витягнутого особи, потрібно враховувати той факт, що чим довше ви носите сережки, тим довшим буде здаватися ваше обличчя. Тому перевагу потрібно віддавати широким сережок, не потрібно носити сережки, які будуть нижче підборіддя. Тут можна вибрати круглі, квадратні або сережки з аналогічною формою. В даному випадку будуть добре виглядати сережки у вигляді невеликих кілець.
Форма брів для подовженого особи повинна мати горизонтальні лінії. З цієї причини форма брів повинна бути у вигляді прямої і довгою лінії. В даному випадку потрібно уникати брів в формі дуги, так як така форма витягує обличчя. Густота брів повинна бути природною, тоді образ отримає гармонію. А для додання виразності, брови повинні бути більш широкими біля основи, після цього вони повинні поступово звужуватися до кінчиків.
Для того, щоб візуально розширити обличчя, його потрібно зробити не таким витягнутим, для цього потрібно вдатися для корекції овалу обличчя за допомогою макіяжу.
рум'яна потрібно наносити на вилиці, при цьому напрямок має йти до вух. Якщо лінія буде горизонтальною, то така лінія тільки розширить обличчя. При цьому потрібно враховувати, що темний колір зменшує обсяг, світлі кольори його розширюють. Цим правилом потрібно користуватися при нанесенні основи під макіяж. У підстави росту волосся потрібно наносити темну основу, це також стосується підборіддя і місця під вилицями , Тоді можна домогтися ідеальної форми особи. При макіяжі губ потрібно визначитися в акценті, тут все буде залежати від форми і розміру.
При макіяжі потрібно намагатися розширити особа, воно повинно стати менше витягнутим. При використанні вищенаведених порад можна зробити ідеальний і гармонійний образ, це буде головний ключ до успіху жінки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!