Для того щоб наша шкіру отримала бронзовий відтінок, ми можемо скористатися двома способами - відвідати солярій або ж скористатися засобом для автозагара. Засіб для автозасмаги можна придбати в магазинах у вигляді кремів, гелів, лосьйонів або легкого молочка. Основне вміст таких засобів, від якого наша шкіра і отримує бажаний відтінок - це дігідроксіацетон. Але, не потрібно лякатися такої назви, який звучить якось сильно «хімічно» .

Насправді це всього лише проста форма цукру - моносахарид. Ось тому і багато такі засоби мають солодкуватий смак. Був проведений експеримент, який тип кошти бронзати, найкраще застосовувати в домашніх умовах.

Ніякої шкоди нашій шкірі автозагар не можуть принести! Бронзата може проникнути тільки в роговий шар шкіри, і завдяки взаємодії з амінокислотами, виходить коричневий пігмент. Таку реакцію можна спостерігати за надрізаним яблуком, яке залишають на повітрі: в реакцію з киснем вступають амінокислоти і цукор , Від чого його поверхню починає темніти. Такий загар на нашій шкірі може протриматися від 3 до 5 днів, поки не почнуть відмирати пігментовані лусочки, після відлущування, яких наше тіло починає бліднути.

Деякі виробники представляють нам такі кошти , Дія яких спрямовується на стимуляцію синтезу меланіну. До складу таких засобів входить природна амінокислота - ацетілтірозін. Їх перевага в тому, що вони залишають після себе більш природний колір, і він довше зберігається на нашому тілі. Великий його плюс і в тому, що такі кошти мають UF-випромінювання. Ті кошти, в яких міститься дігідроксіацетон, мають лише невелику протекцію, і тільки від променів типу А. Наша шкіра від випромінювань типу В ніяк не захищена. Тому, думаю, не потрібно спокушатися, тому як ваше тіло, після застосування автозагара отримало шоколадний відтінок - це не гарантія того, що під променями сонця на пляжі, ви не отримаєте опік.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!