Олівець для губ - це вірний помічник жінки, який призначений для створення ідеального макіяжу . Тут важливо підібрати не тільки правильний колір, але і стійкість, фактуру і інші параметри. правильно завдати олівець на контур губ - це особлива процедура, яка вимагає від жінки не тільки чіткі і прості правила. Підбираючи контурний олівець, важливо не тільки прислухатися до себе, але і до порад професіоналів.

особливості вибору олівця для губ

Багато з жінки, вибираючи олівець для губ, керуються його кольором, не звертаючи особливої уваги на його інші характеристики . В результаті вони часто стикаються з неприємностями: то олівець дуже м'який, то лінія тоненька. І що тоді робить жінка? Вона відправляється в магазин, і купує інший олівець. Головне на що слід звертати увагу при покупці олівця, так це на його якість, тому як він призначений для створення бездоганної лінії губ. А це під силу тільки олівця, яка не дуже жирний, в міру м'який, щоб він не зміг пошкодити чутливу шкіру губ, а лінія, щоб добре трималася. Добре вивчіть рекомендацію, яка представлена на корпусі обраного вами олівця. Саме там вказано його тон, термін придатності, активні компоненти і стійкість. Віск, вітаміни і масла, виробники Карандашов додають в різних пропорціях. Якщо у олівця більше воску, то лінія від цього олівця не буде розтікатися, а його грифель не зможе зашкодити вашу шкіру губ. Масла і вітаміни, які входять до його складу захистять шкіру від пересушування, масло пом'якшить її, а рослинні екстракти дадуть їй додаткове харчування.
Зверніть увагу на грифель олівця . Його невеликий діаметр говорить про його вузької спеціалізації, тобто цей олівець призначений тільки для обведення контуру губ. Тонкий грифель - це зброя досвідченого стиліста. Якщо ви таким не є, то краще підібрати грифель більшого розміру. Лінія такого олівця буде чіткої і її буде простіше розтушувати. Більш того, зверху ви можете нанести блиск або помаду. Деякі виробники доповнюють олівець пензликом , Яка призначена для розтушовування. Стійкість кольору вказує стікер. Контурні олівці бувають водостійкими, стійкими і Суперстійкі. Суперстійкі і водостійкі олівці змиваються тільки спеціальною косметикою, але якщо ваші губи сухі, то таку косметику небажано застосовувати. Всі інші олівці добре знімає косметичне молочко. І звичайно, не забувайте придбати точилку для олівця!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!