макіяж - це найтонше мистецтво, яке можна реалізувати за допомогою пензликів. Кисті для макіяжу бувають звичайні і професійні .

Професійні кисті досить дорогі, тому як їх виготовляють тільки з натуральних волосся. Вони відрізняються зручною і довгою ручкою, і хорошим кріпленням волосся до неї. Природно, що для нанесення макіяжу ви можете використовувати кисті і аплікатори, які йдуть в комплекті з продуктами. Але експерти рекомендують придбати власний запас професійних кистей На всі випадки життя. Отже:

Пензлик для нанесення пудри і рум'ян

Кисть для пудри повинна бути найбільшою, пухнастою і м'якою. У неї довгі волоски, щільно прилягають один до одного. Чим більше кисть, тим якісніше наноситься пудра. Кисть може бути плоскою і круглої форми. Її зазвичай виготовляють з куниці або білки.

Для нанесення рум'ян кисть повинна бути округлої, в центрі якої повинні бути довгі волоски, а по краях короткі. Вона не повинна бути ширше 2 сантиметрів. Такий пензлем наносять рум'яна в кульках і розсипчасту пудру.

Пензлика та аплікатори для тіней.

Для того, щоб ваш макіяж очей був ідеальним, з м'якими і плавними переходами, потрібно мати як мінімум 3 пензлика для тіней. Для лінії вій необхідно мати крихітну пензлик . Вона зробить ваш погляд більш виразним. Таку пензлик ви можете занурити в воду, після чого в тіні, і таким чином красиво нанести їх як підводку. Для насиченого нанесення тіней вам необхідно придбати пружну кисть середніх розмірів. А та кисть, яка будете помягче і побільше, дозволить зробити гарний і плавний перехід з одного відтінку в інший . Вона прекрасно підходить для розтушовування тіней.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!