Коли наша шкіра нормально функціонуємо, ми не приділяємо їй особливої уваги. Більшість з нас в цьому випадку тільки вмивається і завдає зволожуючий крем - і все, більше нічого. Але в тому випадку. Якщо є проблеми, так просто нічого не відбувається. Акне здатне знизити самооцінку людини, сонячні опіки на нашій спині не дають нам спокійно заснути, екзема викличе роздратування. Навіть така, начебто і невелика проблема як сухість шкіри, приносить нам масу страждань і незручностей.
Особливі труднощі, люди з сухим типом шкіри, відчувають в холодну пору року. Тому, дуже важливо знати, як правильно доглядати за сухою шкірою.

Основи по догляду за сухою шкірою

Суха шкіра це зовсім не порок. З цим явищем може зіткнутися кожен з нас, якщо шкіра втратить багато жиру або вологи. З віком, наша шкіра стає сухішою і тонше. Дослідники США з'ясували, що після 40 років шкіра стає більш схильною до сухості. Часто суху шкіру можна зустріти у жителів країн з сухим кліматом, і у тих, хто страждає шкірним захворюванням. Часте миття рук і купання в басейнах теж викликає сухість шкіри.

Основні симптоми сухості шкіри більшості з нас відомі - це свербіж, поява шорсткості, лущення, поїдання Губов. Якщо шкіра дуже суха, то можуть виникнути кровоточать тріщини, через які в організм можуть потрапити мікроби і викликати інфекційне захворювання. Тому, профілактичні заходи та лікування сухої шкіри - це турбота про своє здоров'я, а не тільки данина краси.

Рішення дрібних проблем

З сухістю шкіри можна боротися. Головне те необхідно робити, регулярно користуватися зволожуючими засобами. Такі засоби допоможуть шкірі стати бархатистою і зберегти в ній необхідну вологу. AAD рекомендує купувати косметичні засоби, які містять ланолін або вазелінове масло. Ці складові сприяють утриманню вологи в клітинах шкіри
Якщо у вас суха шкіра, то постарайтеся переглянути всі свої звички. Наприклад, тривалий прийом ванни сприяє висушування шкіри. Значить, вам потрібно приймати короткий і прохолодний душ. Використовуйте рідке мило. Воно захистить шкіру від роздратування, а зволожуючий крем утримає вологу в шкірі. Якщо в зимові місяці ви довго перебуваєте на вулиці, то вам потрібно додатково захищати свою шкіру від морозів і холоду.
Якщо все що ми вам порадили , Буде неефективно для вас, шкіра залишиться сухою, то зверніться до дерматолога. Лікар обстежує вас, поставить діагноз і пропише лікарські препарати.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!