колаген - це структурний білок, який знаходиться в сполучних тканинах шкіри, кісток і сухожиль. Колаген несе відповідальність за еластичність і міцність тканин, а також за їх молодість. Утворюється він в організмі з проколагену і являє собою спіраль трьох ланцюжків, які накладені одна на іншу і закручені навколо подовженою прямий осі. Еластичність, пружність і гладкість молодої шкіри забезпечена тому, що волокна, які утворює колаген, можуть розтягуватися і знову прийняти початкову форму. Така властивість втрачається з віком, особливо після менопаузи.
на цілісність колагенових волокон ще впливає навколишнє середовище, особливо випромінювання сонця. Згубними для колагену є і токсини. Коли відбувається пошкодження колагенових волокон, то овал обличчя починає змінюватися, тому як слабшає тургор шкіри. Шкіра відразу стає тонкою і сухою, тобто починають утворюватися глибокі зморшки. Завдяки тому, що колаген вбирає воду, його використовують в якості зволожувача. Але, при цьому, не можна скасувати гормональне старіння шкіри, але уповільнити його - можливо. Для цієї мети, виробники косметики, включають до складу своєї продукції колаген, але ефективність її залежить від якості колагену. Тому, не слід очікувати високого результату від дешевої косметики з колагеном.
Ціна косметики з колагеном залежить від його виду. Виробники використовують три види колагену. Дешевший варіант і найменш ефективний - тваринний колаген. Його виробляють зі шкіри великої рогатої худоби, він практично не проникає в клітини шкіри. Морський і рослинний колаген - це більш дорога косметика. Рослинний колаген добувають з протеїну пшениці, а наша шкіра його дуже добре засвоює. Така косметика не з дешевих, бо, як це обумовлено складним процесом добування. Але, зате, ціна повністю окупається чудовим результатом в ході використання.
останні дані говорять про те , Що на структуру колагену нашої шкіри найбільше підходить морської колаген. Його добувають зі шкіри риб, і він здатний чудово проникати в клітини шкіри. Але, для того, щоб косметика з морським колагеном дійсно показала високий результат, необхідно зберегти його трехспіральную формулу. Для цієї мети, необхідно дотримуватися певних вимог при виробництві і упаковці косметики з колагеном. Не можна допускати підвищення температури білка або ж навіть мінімальної кількості кислої субстанції, тому що вони руйнують спіраль і сприяють розмноженню бактерій. Тому, косметика з морським колагеном завжди повинна бути з дозатором, а виробляти її слід в стерильних умовах.

У косметиці, багатогранна структура колагену - це гарантія гарного зволожуючого якості і відновної здатності. Така косметика чудово вбирається в клітини шкіри, а колаген, який в ній міститься, дарує молодість. Крім цього, морський колаген дуже ефективно впливає на шкіру при опіках, артриті, при запальних процесах суглобів, псоріазі, при герпесі, для лікування стоматиту і пародонтозу, а також інших патологій. Колаген також чудово бореться з розтяжками на шкірі, зменшує кількість пігментних плям і веснянок.
Колаген також ефективний тим, хто хоче схуднути. Косметика з якісним колагеном допоможе вам уникнути в'ялість шкіри, зміцнить нігті і волосся, попередить появу розтяжок. Його відновлювальні здатності виражені, якщо його використовувати на ділянках шкіри, які схильні до процесу старіння і в'янення - шкіра шиї і рук, область носогубной складки і під очима.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!