Існують кілька причин для корекції носа це естетичний підхід, усунення вродженого дефекту, патологій або в результаті травм яке призвело до проблеми з диханням. Кінчик носа, ніздрі, верхня частина спинки носа , Розмір - все це можна змінити.

Але, потрібно бути реалістичними, якщо головна мета операції - естетика. Чи не додасть вам щастя перероблений ніс, бо як «ідеального» носа не існує.

Процедура: Для того щоб змінити ніс розрізи роблять в межах ніздрів, а якщо операція складна - то на основі носа. Після проводиться коригування внутрішньої кістки і хряща. Хірург може невелику частину хряща і / або кістки, додати трансплантат хряща.

Побічні ефекти: після проведення операція ви можете очікувати і синці, і набряки навколо очей. Така картина може тривати до 2 тижнів.

Ускладнення: в окремих випадках можливі інфекції, кровотечі, носова перфорація, труднощі з нюхом і диханням. Бувають і такі випадки, коли потрібна додаткова хірургія з причини виникнення патологічних ускладнень.

відновлення: Протягом одного тижня ви будете носити носову шину. Протягом першого місяця набряк знизиться, а остаточну форму ви зможете побачити після повного загоєння.
Протягом перших чотирьох тижнів після оперативного втручання рекомендується уникати високої активності.

Результати: їх прийнято вважати постійними і фіксованими. Але, в разі перелому, повторна операція виявиться значно складніше.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!