Піна для гоління

Цікаво, яку асоціацію викликає у вас фраза «косметичні засоби» ? Правильний догляд, гігієна, молода шкіра, косметичні салони, але і, природно, жінки. Сучасна епоха позбавила людей від таких упереджень. Самі посудіть, в наш час жінки опановують чоловічими професіями, а чоловіки все частіше ми зустрічаємо в косметичних салонах, не забуваючи подбати про свою зовнішність . Сьогодні, такі салони, можна зустріти практично в будь-якому місті.

Сучасний чоловік зміг собі усвідомити, що в суспільстві потрібні не тільки гарний одяг, акуратність, манери, а й його зовнішність. Ще 10-20 років тому, чоловіка навіть думки не відвідували про догляд за своєю зовнішністю, більш того, це принижувало їх чоловічу гідність. Але, сьогодні такі забобони поступово зникають. Сучасний чоловік розуміє, що його зовнішність підвищить його самооцінку, а це безсумнівна перевага при досягненні вершини. Так, нинішні чоловіки хочуть виглядати молодше, відсунути свою старість на пару років . А чому ж їм цього не можна робити, власне кажучи?

Такий переворот в світогляді чоловіки звернув на себе увагу з боку виробників косметичних засобів. Тепер у них є своя косметика! Незважаючи на те, що вид у чоловіків більш мужній, їх шкіра така ж чутлива, як і у жінок. Опалення, брудне повітря, ультрафіолет - все це справляє негативний вплив на стан шкіри, яка стає сухою і дратівливою. Якщо за такою шкірою не доглядати, то сухість тільки збільшиться, і ви почнете помічати в дзеркалі ознаки старіння. Чоловік повинен рать приклад з жінок, і регулярно доглядати за станом своєї шкіри. Спочатку він повинен визначити індивідуальну особливість шкіри, щоб забезпечити їй правильний догляд.

Давайте розглянемо етапи догляду за шкірою після гоління. Майже кожен чоловік вмивається водою з милом, а адже лужний склад мила тільки дратує шкіру. Найоптимальнішим варіантом є замінити звичайне мило спеціальним. У вас дуже суха шкіра? Тоді вам краще взагалі відмовитися від вмивання з милом. Найкраще замінити таку процедуру легким очищує гелем, який не тільки очистить шкіру, але і позбавить її від відчуття стягнутості. Другий етап - тонізуючий лосьйон з екстрактом рослин. Тонік прекрасно пом'якшує шкіру. Для цього рекомендується використовувати спонж, тобто спеціальну губку для нанесення і зняття косметичних засобів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!