Безперечно, очі - це дзеркало душі. Але чи вміємо ми підібрати гідну оправу цього дзеркала? Правильно нанесена косметика іноді здатна творити чудеса і перетворити до невпізнання звичайні маловиразні очі, здавалося б, всього декількома вірними штрихами. У чому ж полягають головні секрети мистецтва очарованья?

Для початку необхідно запастися якісною косметикою для макіяжу. Для додання виразності і загадковості вашим очам потрібен пінцет і щіточка для брів, олівець для брів і підводка для очей, тіні для повік (бажано декількох відтінків одного кольору), пензлик або губка для їх розтушовування і туш для вій.

Почати слід з надання форми брів. Вискубувати брови тонкою ниточкою не варто - це може надати особі дурнувате вираження, та й брови такої форми вже не актуальні. Коли брови придбають акуратну, природну форму, відповідну вашому типу особи, по ним слід пройтися спеціальною щіточкою і олівцем. Олівець краще використовувати коричневих тонів і для завершення форми наносити короткі штрихи в потрібних місцях.

Тепер перейдемо до століть. На всю верхню повіку як основу м'яко розтушовуємо основний відтінок, найближчий до натурального. Потім більш темний тон наносимо на нижню частину століття до краю очного яблука. І закінчуємо найсвітлішим відтінком, наносячи його на верхню частину до самих брів. природно, всі переходи від одного відтінку до іншого повинні бути м'якими, немов перетікають один в інший. Такий спосіб нанесення тіней підходить для великих, досить опуклих, або ж середнього розміру очей.

При глибоко посаджених очах відтінки тіней краще розташувати в зворотному порядку - від світлішого до більш темного. Для додання виразності, особливо невеликим і вузьким очам, можна скористатися олівцем або спеціальною підводкою для очей. На обидва століття наноситься контур, тонкий з боку внутрішнього кута ока і трохи розширюється до зовнішнього кута. Контурна підводка додасть оці мигдалеподібну форму і східний колорит.

І останній штрих - нанесення туші на вії. Туш повинна лягати рівно, для цього слід наносити її з двох сторін - з нижньої сторони вій, широко розкривши повіки, і зверху, злегка прикривши очі. Довгі пухнасті вії додадуть вашому погляду деяку загадковість. Тепер залишилося кинути в дзеркало останній оцінює погляд і посміхнутися самій собі.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!