Фарба для брів і вій

Кожна з жінок наділена природою індивідуально зовнішніми даними. У кого-то при народженні чорні волосся і брови , Інші народжуються з тоненькими ниточками світленькі брів ... Власниці рудого і світло-русявого волосся дуже часто на все життя зростаються з фарбою для вій і брів. В цьому немає нічого предрассудітельного , Тому що кожна з них хоче бути привабливою, коли розчиняючись в натовпі сіреньких мишок.

Деякі з жінок вважають за краще фарбувати вії і брови в домашніх умовах, інші вважають за краще роботу професіоналів. Ніколи не потрібно використовувати фарбу для волосся для фарбування вій і брів. Цим ви можете завдати тільки великої шкоди, аж до ризику випадіння волосся. Навколо очей шкіра завжди сильно вразлива і ніжна, тому фарба для вій і брів повинна бути якісною, відповідно з повною відповідальністю необхідно ставитися і до вибору кисті, а також розчинника.
Одного тюбика фарби вам вистачить на пару процедур.

У магазині сьогодні можна побачити широке розмаїття відтінків фарб . Оптимальний варіант - купити відразу 2 відтінку з переходом в один півтон - окремо для вій, окремо для брів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!