Напівстійкі тимчасові фарби для волосся

Фарба для волосся - рівень другий (напівстійкі). Це м'який барвник, в якому міститься трохи перекису водню. Зазвичай вони фарбують волосся тон в тон, або ж трошки темніше або світліше. Такий засіб не здатна обволікати волосся, а прикрашає, саме тому, така фарба тримається на волоссі 1-2 місяці. Тому як фарби на волосся цього рівня майже не завдають шкоди волоссю, то вони відмінно підходять для кучерявого і сухого волосся, а також після хімічних завивок. Якщо таким напівстійкого фарбами користуватися регулярно і не міняти тон кольору, то фарбувальний пігмент в цьому випадку, накопичиться у волоссі, і тоді вже відпаде необхідність фарбувати все волосся, а лише підфарбовувати періодично відросло коріння .

Фарбами для волосся другого рівня можна досягти такого ж ефекту, як і з підфарбовувати засобами, але ефект буде більш тривалим. Напівстійкі фарби для волосся ідеально підфарбовують сивину, але в тому випадку, якщо у вас їх вже більше половини, то краще буде використовувати стійку фарбу для волосся. Таке ж засіб потрібно використовувати і тим, хто хоче поміняти колір свого волосся, але тільки з конкретним тоном ще не визначилися.

Стійка фарба для волосся

Фарба для волосся рівень третій . Цей рівень фарб - стійкий барвник, в якому міститься до 12% перекису водню. Чим вище відсоток його змісту, тим вище ступінь освітлення волосся. Їх рекомендується використовувати в тих випадках, коли потрібно змінити свій природний колір волосся - зробити їх більш темними або освітлити, і коли потрібно зафарбувати сивину. Колір при цьому, вийде більш стійким.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!