Все частіше люди більш серйозно починають ставиться до свого здоров'я. Настійно рекомендується дотримуватися здорового і активного способу життя, раціонального харчування і т.п .. Всім хочеться залишатися молодими, здоровими і виглядати натренованими. На сьогоднішній день ці критерії необхідні для кожного, хто хоче бути успішним.

Краса - це особлива атмосфера навколо людини. Для її досягнення в Центрі медичної косметології застосовуються естетичні процедури , Які допомагають зробити шкіру красивою і молодий.

Нелегка праця, спрямований на повернення шкірі краси, завжди вінчається успіхом в руках наших кваліфікованих працівників. Як результат, особа, тіло і волосся клієнтів набувають колишню привабливість і молодість .

Під лікуванням волосся мається на увазі діагностика, індивідуально підібрані лікувально відновлювальні програми , Мезотерапія волосистої частини голови, а також робота над вашим чином стилістів.

Косметологія особи включає як комплексний догляд за тим, щоб добре виглядати, так і лікування проблемної шкіри, зменшення кількості зморшок і дефектів шкіри. Для цього використовуються препарати для контурної пластики, ін'єкції ботулотоксину (ін'єкцій ботокса), вітамінні коктейлі, пілінги, ультразвуковий фонофорез, мікрострумова терапія, кріоліфт (апаратна косметологія), лікування куперозу і усунення пігментних плям, омолодження шкіри губ, рук, області декольте, епіляція - це лише деякі процедури.

Що стосується косметології тіла, то сюди входять апаратні методики, мезотерапія, різні види масажу і антицелюлітні обгортання. Аппартний педикюр являє собою як гігієнічну процедуру, так і лікування врослого нігтя, видалення мозолів, лікування тріщин на п'ятах, ортези, ортози, лікування неприємного запаху, що виходить від ніг, діабетична стопа (спеціальний догляд), лікування натоптишів і парафінотерапія. При проведенні цих процедур, як в Центрі медичної косметології, так і вдома, використовується ряд косметологічних препаратів, які не мають собі рівних. Вони розроблені швейцарськими, французькими, німецькими, ізраїльськими та американськими вченими.

Необхідною завершальним етапом Вашого перебування в Центрі медичної косметології є надійні і ефективні косметичні препарати для використання в домашніх умовах.

Існує тісний взаємозв'язок між зовнішньою красою і внутрішнім здоров'ям. У зв'язку з цим важливою частиною лікування в нашому Центрі краси та душевної рівноваги є добірка індивідуальних даних колишніх хворобах , Аналіз тих косметологічних препаратів, які застосовувалися раніше, вивчення здоров'я пацієнта, а також можливо лабораторне та інструментальне обстеження.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!