Всі ми хочемо виглядати молодо навіть після 30, але так само ми знаємо, що кількість гіалуронової кислоти в тканинах зменшується, а тонус шкіри погіршується і вона обвисає, стаючи причиною появи зморшок . Нам завжди було відомо, що японці живуть довше, ніж всі інші люди, але з чим це може бути пов'язано ?! вони вміють зберігати молодість, жвавість, здоров'я і прівлекательностьна довгі роки, а все це відбувається тому, що вони слідують деяким принципам все життя. Саме ці принципи допомагають їм зберегти красу, здоров'я і молодість, зараз ми постараємося розкрити кілька секретів і допомогти Вам бути красивою і привабливою дуже багато років.

Отже, найпершим секретом краси японських жінок є щоденний масаж обличчя. Саме систематичне проведення масажу за певними методиками допомагає японцям залишатися молодими і красивими, зберігати ідеальну шкіру. Такий щоденний масаж робиться два рази на добу протягом п'яти хвилин, в ранковий і вечірній час, кінчиками пальців. При цьому обов'язково потрібно застосовувати натуральні масла для досягнення кращого ефекту. При нанесенні масла на обличчя, потрібно пройтися легкими дотиками вздовж масажних ліній, затриматися між бровами, натиснути на цю область протягом 5 секунд. Такі ж рухи потрібно зробити в області крил носа у закінчення хряща, потім, закінчивши масаж, потрібно протерти шкіру обличчя вологою серветкою для усунення надлишок олії.

Японські жінки завжди використовували тільки косметик у, що містять тільки натуральні компоненти (перловий і шовковий протеїн). Для краси шкіри тіла дуже часто в Японії використовують морську сіль, змішуючи її з соком алое, глиною, морськими водоростями і змащують цією сумішшю все тіло за 30 хвилин до контакту з водою.

Крім натуральних косметичних засобів і масажу, японки займаються фізичними вправами, а точніше вправи для розвитку гнучкості і рухливості хребта, при чому вправи з обтяженнями не використовуються. їх вправи спрямовані на хорошу розтяжку і гнучкість. До всього вищепереліченого японці правильно харчуються правильно і часто очищають свій організм. Кількість споживання їжі в Японії дуже незначне, вони їдять часто, але мало, при чому вживаючи тільки їжу приготовлену на пару, обсмажену або погашені.

Японці практично не вживають м'ясо, а в основному тільки рибу, хліб не їдять, а лише рисові коржі. Що стосується ковбаси, сосікок і напівфабрикатів, то це заборонено, п'ють же японки лише зелений чай, з великою кількістю антиоксидантів, вітамінів А і Е, які сприяють очищенню організму.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!