Кучеряве волосся. Або приборкання норовливих волосся.

Я з'явлюся володаркою кучерявого волосся. Так, так, саме кучерявого, а не елегантних локонів і не романтичних хвилястих пасом. Моє волосся настільки кучеряві, що такий тип наші бабусі називають словом «Кучеряві» .

Багато з моїх подруг мені заздрять, наївно вважаючи, що їм не потрібно ніяких коштів по догляду і ніякої укладання. Але, тільки ми, власниці таких кучерів, знаємо, скільки проблем доставляють такі кучері, скільки часу і коштів потрібно витратити даремно на створення шевелюри, і як навіть одна маленька крапля води може зіпсувати будь-яку укладку.

Приборкання норовливих кучерявого волосся.

З самого раннього дитинства у мене залишилися неприємні спогади про ранкові розчісування, коли моя мама пасмо за пасмом продиратися мої заплуталися волосся. Я не любила слухати про те, що все тітоньки з нашого двору вважали моїм гідною прикрасою.
А коли я підросла, то виявила ще більш серйозну проблему - моє волосся ніколи не виглядають доглянутими. Що б я не робила, скільки б я не билася над своєю укладанням, моє волосся завжди виглядали таким чином, як ніби я робила зачіску ще місяць тому. Мені дуже подобалися прямоволосие дівчата, тому що вони завжди елегантно виглядали. А у мене на голові завжди було те, що називають «вибух на макаронній фабриці». Більш того, моє волосся не давали мені змінити свій імідж. Я дуже хотіла їх коротко обстригти. Один раз я навіть зробив це, і після цього виливала на них тонну коштів, щоб хоч як небудь їх пригладити. До речі, ознайомитися з тим, які зачіски можна робити на кожен день , Ви можете в статті «Зачіски на кожен день. Кілька слів про елегантною простоті ».

Мені дуже подобалися чубчика. Але, те, що у мене вийшло, коли я все таки вмовила перукаря її зробити, ви собі навіть не уявляєте. Біля мого чола стовбурчився пух, який я постійно прилизувати, фіксувала і приколювала, щоб хоч якось пристойно виглядати. Я намагалася пригладжувати свої волосся праскою. У підсумку, я їх тільки спалила, а потім витратила купу грошей і часу, щоб виправити отриманий мною ж результат.

Що я тільки не робила для боротьби зі своїми кучерями! Поки, я, нарешті, не зрозуміла - боротися не потрібно, а потрібно доглядати ! Взагалі то, таке правило стосується не тільки волосся, але і самої зовнішності. До тих пір, поки ви не перестанете БОРОТИСЯ, від свого тіла ви не зможете нічого добитися. Прийміть себе такою, якою ви є - прямоволосая або кучерява, повна або струнка, невеликого зросту або висока. Все прийміть, і використовуйте в своїх інтересах. Це і є принцип зрілої і сформованої жінки. Чим раніше ви це зробите, тим менше негативного позначиться на вашому тілі, шкірі та волоссі. Між іншим, тим, у кого довге волосся , Рекомендують переглянути зачіски для довгого волосся тут.
Уже після того, як я змирилася зі своїм волоссям і почала за ними доглядати, я зробив те, що потрібно було зробити вже давно - з'ясувала, в чому їх специфіка та як з ними жити в злагоді і любові. Ознайомитися з тим, як доглядати за волоссям, ви можете в статті «Кілька простих порад по догляду за волоссям».

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!