Лазерна епіляція - це вплив лазера на цибулини волосся, що є джерелом росту. Лазер моментально нагрівається , Після чого починається руйнування волосяних цибулин. Видалення волосся способом лазера гарантує позбавлення волосся на досить протяжне час. Цю процедуру можна проводити тільки кваліфікованим фахівцям в салонах краси. Впливаючи на зародкові клітини, лазер дає життя новим волоскам : При фототермоліз, така процедура здійснюється за допомогою лазерного променя , А при електрлізе - застосовують голку, по якій проходить струм.

Лазерна епіляція чудово справляється з надмірним зростанням волосся, навіть тоді, коли з цим не справляється традиційний метод. В процесі процедура починається випадання волосся. Досить трьох процедур лазерної епіляції, і все волосся, які розташовані на обробленої поверхні приходять на одну стадію розвитку. Всі наступні процедури починають впливати вже на більшу кількість цибулин, сповільнюючи ріст волосся в 2-3 рази.
Суть процедури зводиться до обробки кожного ділянки за допомогою лазерного променя. Тому як лазерний промінь дуже потужний, то процедуру можна проводити тільки тим , Хто володіє 1 і 2 типом шкіри.
Перший раз випробували лазерну епіляцію в 1981 році в Америці.
Однак, і у лазерної терапії є свої протипоказання. Вона небажана при вагітності і при онкологічних захворюваннях. Також, процедуру лазерної епіляції не рекомендують проводити особам до 17 років. Вона не видаляє сиві і світле волосся, які не позбавить від зайвого волосся на засмаглій і смаглявою шкірі, але і природно, що позбутися від волосся назавжди - гарантії немає!
зате гідності такого методу - це швидкість і безболісність, обробка ділянок шкіри в пахвових зонах і в області бікіні, дозволяють даній процедурі успішно існувати поряд з іншими методами.

після проведення процедури лазерної епіляції , Рекомендуємо дотримуватися деяких правил:

1. Уникайте потрапляння сонячних променів, протягом 2-3 днів.
2. Перед виходом на вулицю, обов'язково обробляйте сонцезахисним кремом місця, які були піддані лазерної епіляції.
3. перші 3 дні обмежте водні процедури.

Для того щоб повністю позбутися від небажаного волосся, вам знадобиться від 5 до 8 сеансів. Перерва між ними повинен бути 1 місяць. Результат епіляції збережеться 3 роки, після чого дану п роцедура потрібно буде повторювати. У деяких випадках відзначається легке почервоніння шкіри після процедури, але воно дуже швидко проходить.
Досить довгий час таку процедуру проводили виключно в салонах, але з появою портативних лазерних епіляторів, сьогодні ми маємо можливість заощадити не тільки гроші, але і час.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!