На жаль, ми не стаємо молодшими з віком. Це відбувається тому, що у нашого організму зменшується опірність до зовнішніх шкідливих чинників, зокрема, і у нашої шкіри.
Наша шкіра здатна дуже швидко реагувати на небажані впливу, але, дуже важко і довго приходить в норму. Потрібно більш дбайливо ставитися до неї, дбайливо піклуватися. Їй мало звичного догляду за допомогою нічних і денних кремів, тому виникає необхідність до зовнішнього впливу. Сьогодні це інтенсивні лікувальні речовини, ін'єкційна методика, апаратна косметологія. З поставленим завданням традиційні засоби вже справлятися не можуть. З кожним разом, ми відзначаємо в дзеркалі поява мережі зморшок у куточків наших губ, очей, шиї, на лобі з'являються не дуже привабливі складочки, плюс до всього - пігментація на шиї і обличчі. А якщо всі ці неприємності ще поєднуються з веснянками, рубчиками від вугрів і оспінок ?! З'являється велике бажання зняти швидко пошкоджену шкіру, і замінити її на нову, повну життєвих сил і енергії шкіру.

Лазерна шліфовка шкіри - ось правильний вибір!

Ресерфейсінг, микродермабразия, ревіталізація - всі ці перераховані методи належать до процедури лазерної шліфовки шкіри . Завдяки шліфовці шкіри, можна просто позбутися від старої шкурки, вирівняти рельєф шкіри, поліпшити малюнок, стимулювати утворення колагену.

Процедура омолодження шкіри проходить під впливом лазерного променя, який сприяє регулюванню пошкодженої поверхні верхнього шару шкіри рук, шиї, декольте і обличчя. Не потрібно думати, що така методика може залишити на шкірі сліди рубців. Навпаки, все запалені клітини активуються і відразу починають саморегенерації, зміцнюючись ферментами, глікогену, фібробластами, ДНК і АТФ.

Лазерні промені атакують зони, а навколо них народжується нова і здорова тканина.

Менш кращий у нас сьогодні хімічний пілінг, в порівнянні з лазерною шліфуванням шкіри. Якщо процедуру механічної дермабразії провести некоректно, то існує ризик глибокого пошкодження шкіри, в той час як процедура лазерний шліфування такий ризик зводить до нуля. Лазерна енергія в режимі superpulse видаляє омертвілі клітини, і ніяких слідів опіків при цьому, не залишиться. Дивлячись на те, що лезерний промінь проникає в шкіру тільки на кілька мікронів, то така процедура чудово підходить і для чутливої і тонкої шкіри.
завдяки налаштувань лазерного апарату, можна впливати, при потребі, і на більш глибокі шари шкіри - розподілити колагенові волокна по сітці, відновить пігментацію клітин. Ефект ліфтингу зберегтися на шкірі кілька місяців. Досить тільки невеликого проміжку часу - і ви будете радіти своєму відображений ію в дзеркалі. Там ви побачите пружну, гладку, підтягнуту, доглянуту, і головне, здорову шкіру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!