darsonvalizacia11.jpg Косметологи чують дуже часто про труднощі догляду проблемною шкірою обличчя, що з нею робити запитують третину всіх клієнтів косметичних салонів! Ясна річ що проблему, яка виникла не можна пускати на самоплив. За умови, що ви зверніться до косметолога вчасно, тим менше часу, в тому числі і засобів, потрібно на лікування проблемної шкіри.

Ваш косметолог спочатку повинен порадити пройти професійну чистку особи . І безпосередньо в залежності від проблем і стану шкіри, лікар призначає механічну або ультразвукову чистку . Якщо у вас проблемна шкіра, то проходити на чистку особи необхідно, хоча б раз в три місяці.

На першому етапі лікування шкіри , Косметологи призначають найчастіше курс дарсонвалізації - процедура, яка допомагає зменшити наявні запалення, знімає роздратування, покращує колір шкіри, в тому числі і загальне її стан. Також апарат Дарсонваль просто відмінно допомагає поліпшити в шкірі кровообіг, сприяючи кращому постачанню клітин настільки необхідними поживними речовинами, а також до значного зменшення виділення шкірного жиру.

Прекрасне вплив на шкіру , Яка має проблеми, надає ще й мікрострумова терапія . Процедуру даного типу призначають в тих випадках, коли будь-які запальних утворень багато, при цьому шкіра надто чутлива. Мікроструми дуже м'яко проникають в різні шари шкіри, не травмуючи зовнішні покриви, допомагаючи боротися з проблемою, відновлюючи мікроциркуляцію крові, виштовхуючи забруднення, які сильно закупорюють пори, зсередини.

Для того щоб була можливість позбутися від висипань, високої жирності шкіри, а ще й розширених пор допоможе в цьому мезотерапія . Плюсом такої процедури є инвазивное введення препаратів, які починають діяти миттєво в тих місцях, де так необхідно це.

Макіяж, призначений для проблемної шкіри
Запам'ятайте, декоративний макіяж для кожної власниці проблемної шкіри призначений не для маскування проблем. В даному випадку випускають спеціальні консілери, а ще й коректори. Наносячи макіяж на проблемну шкіру, варто не захоплюючись тональними засобами, пудрами і кремами - через те що це лише тільки підкреслить нерівності шкіри, та й заб'є пори.

Для жирної, в тому числі і пористої шкіри знадобиться застосовувати легку, мінеральну пудру, тональний флюїд, що йде на водній основі. Також небажано застосовувати в макіяжі малинові, червоні, фіолетові тони - через гру світла відтінки такого типу загострять увагу на почервоніння, але також і запалення на шкірі.

Проблемна шкіра - це не вирок! Головне щоб ви вчасно звернули увагу на вже существова проблеми, та й зайнятися їх лікуванням, а не будь-яким маскуванням.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!