Багато хто задається питанням що таке вугровий висип і які методи її лікування?

Давайте дізнаємося що таке вугровий висип - це захворювання наших сальних залоз, і в результаті чого з'являються болючі червоні прищі, а також поява на шкірі чорних крапок це і є вугри. найчастіше вони висипають на шиї грудей, обличчі і спині .

Дуже багато хто вважає що поява цієї висипу є погана гігієна, і починають частіше мити ці ділянки. Стверджуючи Ви помиляєтеся. Так як часте миття може призвести до висушке шкіри і тільки загострити проблему. Висипу з'являється зазвичай при закупорці сальних проток, це відбувається в результаті надлишку накопичення шкірного сала і відмерлих частинок нашої шкіри. У наших подростов все знають вугрі є просто гормональним зміною , Яке викликане статевим дозріванням. Одна з обов'язкових ступенів на шляху до позбавлення від висипу правильне очищення шкіри. Якось чула питання:

чому вугровий висип частіше з'являється навесні?

Висип з'являється з кількох причин:

Першою причиною є у багатьох весняний авітаміноз , Це дефіцит вітаміну С і його синергиста вітаміну Р. Вони оптимізують обмін речовин в нашому організмі на рівні клітин.

Друга причина появи висипу, навесні наша ендокринна система прокидається, а гормональна система змінює напрямок обмінів процесів. І при порушенні роботи нашої печінки створюються умови для спрямування продуктів через сальні залози нашої шкіри .

Третьою причиною може стати значна активація обміну речовин, в разі чого збільшується утворення продуктів і навантаження на системи органів виділення.

Четверта причина вугрової висипки навесні - загострення дісбактереіоза нашого кишечника.

Що потрібно для того щоб позбутися від висипки, необхідно:
1) зменшити утворення шкірного сала, 2) знизити запаленні, 3) придушити весь процес розмноження бактерій на цих ділянках.

Для лікування необхідно:

1) Не в якому разі не видавлюйте прищі, запам'ятайте чим більше видавіть, тим більше шрамів залишиться. Правильно доглядайте і прищі з часом зійдуть, позбавить вас від шрамів.

2) Скористайтеся отшелущующімі засобами пару ра в день, але воно не повинно бути сильнодіючим так як може призвести до запалення на шкірі. Засіб варто наносити плавними рухами.

3) Лікують вугровий висип за допомогою натуральних олій які містять вітамін Е. Ці масла мають зазвичай коричневий колір. Вітамін Е дуже корисний для нашої шкіри, навіть після перев застосування видно результат. Воно допомагає приховати шрами і знімає роздратування на вашій шкірі. Ці масла краще наносити вже після використання отшелушушівающіх засобів.

4) Кожне вранці ретельно промивайте водою ділянки уражені висипом вугрів. І пам'ятайте що це робиться звичайною водою, не використовуючи ніяких очищувальних засобів, а також мила.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для зручності проведення різних косметичних процедур!