Для того щоб шкіра перестала з проблемною перетворилася в здорову, необхідні всього три кроки: побороти запальні процеси, привести в норму діяльність сальних залоз і прибрати рубчики і застійні плями.

Шкіра стає проблемною через діяльність сальних залоз , Які знаходяться в глибоких шарах шкіри. Залежно від інтенсивності діяльності сальних залоз шкіра поділяється на три типи: нормальна, суха, жирна і комбінована. Характерні риси жирної (шкіра жирна на всьому обличчі) і комбінованої (жирний блиск проявляється в Т-зоні - лоб, ніс і підборіддя) шкіри - це великі сальні залози, які виділяють багато шкірного сала, і мають розширені гирла, звані «порами», що невірно. «Чорні точки» - це ще не самі залози, і нанесення мазей і кремів часто буває безрезультатним . Це тому, що самі сальні залози знаходяться в глибині шкіри, а наверх виходять тонкі протоки.

Сальні залози виробляють шкірне сало з метою захисту і зміцнення шкіри, але внаслідок неправильного догляду, нездорового харчування, погану екологію і гормональні збої їх робота порушується.

Крім обсягу виділяється сала важлива і його густота. Буває так, що секрет дуже густий, йому важко виділятися назовні: він як би розпирає зсередини проток залози. Зовні це виглядає як ущільнення різного діаметру. Іноді ці ущільнення набувають синюватого відтінку. Скупчення сала привабливі для бактерій, що викликають запалення, болючість і почервоніння. Якщо не усунути причину - застій, - таке запалення може тривати тижнями, викликаючи появу прищів і вугрів. В боротьбі з проблемною шкірою вам допоможе кріотерапія, микродермабразия, дарсонвалізація і пілінг.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!