Багато дівчат намагається впоратися з такою проблемою як друге підборіддя . Його поява зовсім не залежить ні від віку, ні від ваги. Так чому ж все-таки він з'являється і як можна від нього позбутися?

Підстави для появи другого підборіддя:

• Генетика. Як правило, якщо у близьких родичів дівчини був у кого-то в молодості друге підборіддя, то вона також може зіткнутися з цією проблемою

• Порушення постави. Основна причина - це сидяча робота. Але також на появу другого підборіддя можуть вплинути: неправильна позиція голови під час ходьби, читання або сну; вагітність, так як в цей період, вироблення гормонів в організмі жінок збільшується, в цьому випадку друге підборіддя найлегше прибрати.

• Зайва вага. Зайва вага швидше за все накопичується саме в підборідді

• Швидке схуднення. Якщо дівчина стрімко худне, то шкіра втрачає свою еластичність, не встигає відновитися і згодом цього може з'явитися друге підборіддя.

Методи для боротьби з другим підборіддям

Так що ж таке друге підборіддя? Це або підшкірний жир, або в'яла шкіра. Для того щоб почати вирішення цієї проблеми, спершу потрібно розібратися яка причина викликала її появу і вже потім вдатися до методів виправлення цього зовнішнього дефекту.

Професійні процедури, які допоможуть позбутися від другого підборіддя.

• Мезотерапія. Ця процедура допоможе вирішити обидві проблеми: надмірна вага, в'яла шкіра. Якщо у вашому випадку, друге підборіддя з'явився саме через зайвої ваги, то в процесі мезотерапії вам будуть вводитися спеціальні розчини, які сприяють швидшому спалюванню підшкірного жиру. Якщо ж проблема полягає в в'ялості шкіри, тоді будуть застосовуватися апарати, здатні відновити еластичність і зміцнити шкіру.

Процедура омолодження ELOS . Вона полягає в підтяжки шкіри без хірургічного втручання. Природно ефект буде не таким помітним, як при операційної підтяжки, проте навіть самі хірурги кажуть, що користуючись цією процедурою, пацієнт зможе відсунути нужду в хірургічній підтяжки шкіри обличчя.

• Точковий або лімфодренірующій професійні масажі. Так як в складі підшкірного жиру основним елементом є вода, то ці види масажів допоможуть позбутися від зайвої рідини в зоні другого підборіддя.

Міофасциальний масаж. Цей різновид масажу здатна нормалізувати процес кровообігу, підвищити шкірну еластичність, зміцнити лицьові і грудні м'язи. Регулярно застосовуючи цю процедуру, можна отримати ефект ліфтингу: друге підборіддя підтягується в 85%, носогубний трикутник, а також дрібні зморшки на лобі разлаживаются в 80%.

Однак потрібно сказати, що проблему набагато легше вирішити в її початковій стадії, тому найкраще робити профілактику появи другого підборіддя. Починати слід з молодого віку, приблизно з 16 років. Профілактикою можуть послужити регулярні заняття спортом, правильний догляд за шкірою обличчя, активний спосіб життя, а також контролювання своєї ваги.

Французька гімнастика для тренування м'язів обличчя і шиї

Ця гімнастика була розроблена Надею Пайо. Вона допоможе вам зберегти еластичність шкіри в проблемній зоні, а також окреслити овал обличчя. Для досягнення ефекту, цю гімнастику слід проводити щодня, по десять разів на день.

1. Сядьте, при цьому ваша спина повинна залишатися рівною, поставте кулаки до низу підборіддя і спробуйте опустити підборіддя якомога нижче, одночасно перешкоджаючи цьому кулаками, після поступово відведіть руки від обличчя. Ця вправа допоможе натренувати м'язи шиї, а також позбутися від другого підборіддя.

2. Вимовте вголос, одночасно напружуючи м'язів обличчя, голосні звуки «і», «у». Завдяки цьому, ви зміцните м'язи нижньої області особи.

3. Натискаючи за допомогою 2х пальців на скроні, відкривайте і закривайте очі, докладаючи до цього якомога більше зусиль. Ці вправи призначені для зміцнення верхніх м'язів обличчя.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних процедур молодості і краси.