Клопоти по дому в Напередодні торжества, біганина по магазинах, покупка і упаковка подарочков, пізні суєти біля плити і підготовка святкового новорічного столу, робочі корпоративи, дитячі ранки - все це по повній програмі вас втомило . А як хочеться зустріти торжество в прекрасному вигляді! Ну що ж, не біда, все таки існують маленькі хитрощі, які зможуть приховати сліди недосипання і втоми на обличчі. Однією з них я вляется відвідування СПА салону, де ви можете розслабитися і зняти свою втому.

Догляд повинен бути регулярним

Зрозуміло, що для того щоб виглядати чарівно, юно і свіжо, то за шкірою вашого обличчя слід доглядати регулярно, а не час від часу, коли потрібна екстрена допомога. Вам треба пам'ятати про те, що шкіра вимагає до себе постійної уваги , Регулярного очищення, зволоження і живлення. Також треба розуміти, що все, що ми їмо, зможе відбитися не тільки на нашій фігурі, але і на шкірі нашого особи. Тому віддавайте перевагу тільки корисну їжу. Ну, і звичайно - здоровий сон. Сон - це запорука нашої краси. Але якщо ви страждаєте безсонням, вам допоможе мікрострумова терапія. На початок свого життя треба також включити спорт, тому як він корисний для м'язів обличчя і під час виконання вправ добре стимулюється вироблення колагену. Все це просто необхідні процедури, які зможуть тримати в здоровому дусі не тільки ваше тіло, але і шкіру. Але, що ж нам зробити, якщо нам потрібно просто на даний момент викликати «швидку» для того, що б екстрено перетворитися на королеву балу. Природно, що треба запустити маленьку хитрість і прийом.

Фарбуємося за правилами

Тут до нас на допомогу прийде декоративна косметика. Для того, щоб попри все ви виглядали бездоганно, професійні візажисти рекомендують нанести на обличчя живильну сироватку, а після цього - основу для макіяжу. Недоліки на своїй шкірі ви зможете легко замаскувати за допомогою спеціального олівця різного кольору. Консилери зеленого відтінку прекрасно замаскують почервоніння шкіри, а якщо у вас виражені синці під очима, то вдамося за допомогою консілера жовтувато-оранжевого кольору. Для того, щоб приховати всі сліди втоми нанесіть на шкіру обличчя тоналку щільної текстури. Обережно з пудрою! Вона зможе з вами зіграти злий жарт! Візажисти рекомендують в таких випадках краще не вдаватися по допомогу до неї, особливо якщо ви ще й не виспалися добре. Для того, щоб приховати всі натяки на втому, то на зону під очима, краще нанести тоналку на тон світліше основний. Запам'ятайте, що яскравий макіяж тільки підкреслить всі недоліки шкіри, що не можна сказати про ніжному, зроблене в пастельних тонах. Головне, не перестарайтеся.
І, природно, якщо ваші очі будуть сяючими, настрій - на висоті, то ви все одно будете неперевершені, навіть не дивлячись на втому!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!