Запобігти: на всю поверхню шкіри обличчя нанесіть крем з високим ступенем захисту і позасмагати без очок. Т акая процедура зажадає кілька сеансів . Для того, щоб ви не пошкодили ніжну шкіру, такі процедури проводите в вечірні або ранкові години. В цей час сонячне випромінювання менш активно.

Виправити: підберіть тональний засіб, яке за кольором буде наближене до засмаглою частини обличчя і нанесіть трошки на шкіру повік. Такий варіант вам стане в нагоді для екстреного випадку. Не слід його застосовувати кожен день, тому як тональні засоби обтяжують шкіру повік і спровокують набряклість.

Нові туфлі натерли ноги.

Запобігти: перед тим як надіти нове взуття, рекомендується припудрити тальком шкіру ніг. Таким чином, ви у менше тертя і вбере надлишки поту. Якщо ви відчуєте дискомфорт, то на таке місце краще заздалегідь наклеїти пластир.

Виправити: якщо ви «заробили» мозоль, то ще не зворушений слід протерти лосьйоном зі спиртом, а лопнув - присипати розтертої таблеткою антибіотика. Після цього, заклейте його пластиром.

Від сонця лак на нігтях пожовтів.

Запобігти: сонцезахисні засоби необхідно наносити не тільки на шкіру, але і на нігті. Перед тим як відправитися на відпочинок до моря, зробіть манікюр і нанесіть додатковий закріплює покриття з УФ-фільтрами.

Виправити: повторіть процедуру манікюру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!