Щодня телевізійні реклами закликають нас користуватися тими чи іншими косметичними засобами. Фірм, що випускають косметику, з'являється все більше і більше. Ми поділимося з вами тим, які компоненти дійсно ефективні в боротьбі з віковими змінами.

Багато крему містять в собі ці компоненти, але в набагато меншій кількості, ніж потрібно. Крему з необхідною концентрацією всіх складових мають назву «медична» або «професійна» косметика. Купити їх ви зможете тільки в магазині, що спеціалізується на цьому, в аптеці, або в салоні. Але будьте пильні - тільки консультація професіонала допоможе вам уникнути всіляких алергічних явищ.

навіть самі дорогі крему не в змозі повністю розгладити вашу шкіру, в їх силах лише підтримувати її водний баланс, позбавити вас від дрібних зморшок. Однак наша шкіра щомісяця оновлюється, тому застосовувати такі крему слід систематично.
Шість кращих складових:
- Кислота фруктова, інакше іменується гліколіевой кислотою - прекрасний засіб для відлущування і розгладження. Міститься вона в цукровій тростині. З її допомогою відбувається активізація вироблення фібрилярні білка - колагену .
- Антиоксидант, швидше відновлювальний шкіру і підтримує її водний баланс - Коензим Q 10.
- За омолоджування вашої шкіри відповідає Вітамін А. Він же бореться зі зморшками і висипаннями.
- Позбутися від пігментації, прискорити загоєння і зміцнити клітини допоможе вам Вітамін С, який також є антиоксидантом .
- Від впливу навколишнього середовища вас врятує Вітамін Е - антиоксидант, що захищає шкіру від шкідливих впливів.
- І останнє - Ідебенон. Крему, у складі яких присутній цей антиоксидант - на 27% омолоджує вашу шкіру, сприяє розгладженню зморшок.
Зверніть увагу на те, що шкіра повинна звикнути до нового засобу, адаптуватися до нього. На це потрібен час. Починайте з мінімальних доз обраного вами крему, щоб уникнути неприємних наслідків.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних процедур молодості і краси!