Світле волосся і карі очі це чудове поєднання. Для такого типу зовнішності прекрасно підходять золотистий, коричневий, бронзовий кольори і їх все відтінки. Тріада для очей повинна бути тільки коричневої! Для виразності і яскравості погляду чудово підійдуть тіні синього і сірого кольору. Якщо хочеться, то можна поекспериментувати з коричневими і бронзовими тінями.
Колірна гамма пудри повинна містити бронзові або жовтуваті відтінки. Така пудра додасть карооким блондинкам аристократичність і вишуканість. Чудово підійде пудра з рожевим відтінком. Крім рожевої помади, блондинці красиво підходять помаранчеві, коралові і жовтуваті тони, але з урахуванням часу доби .

Як зробити макіяж блондинці з блакитними очима.

Світле волосся і василькового кольору очі дають можливість увірватися в простір для польоту фантазій. На відміну від зеленооких блондинок, їм чудово підходять всі холодні тони: блакитний, синій, фіолетовий, сріблястий, сірий і т.д.
Єдине обмеження у виборі кольору - це відтінок волосся. Русяве волосся більш красиво виглядають з синіми або блакитними тінями. При цьому пудра повинна бути персикового або рожево-тілесного відтінку. Для весняного макіяжу підійде коралова помада, а вдень - золотисто-рожевого кольору.

Попелястим блондинкам з блакитними очима рекомендується використовувати теплі тони. Крім синіх і блакитних, красиво виглядають тіні бронзового або світло-шоколадного кольору . Пудру слід надавати перевагу рожево-тілесного відтінку, а помада може бути коралової, персикової або рожевою.

Якщо колір вашого волосся нагадує колір травневого меду, то для вас добре підходять світлі тіні прохолодних тонів: світло-блакитні, блакитні і сріблясті. Ви також можете використовувати синю туш, завдяки якій ваш погляд стане привабливим і глибоким. Пудру підбирайте залежно від відтінку шкіри, тобто світло рожеву або рожево-тілесну. Помада таких блондинок теж повинна бути м'яких і світлих тонів - рожево-золотава, світло-рожева. Пам'ятайте, що дуже яскраві губи відводять увагу від очей, і руйнують цілісність образу. Для вечірнього макіяжу рекомендується помада коралового кольору.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!