Приблизно 15 000 раз в день мимоволі скорочуються м'язи нашого обличчя . Сміх, посмішка, сльози і здивування - кожна наша емоція відбивається на обличчі, залишаючи за собою сліди, у вигляді мімічних зморшок.

Чи не плутайте мімічні зморшки з віковими. Мімічних зморшках властиво з'являтися навіть в молодому віці. Це може статися внаслідок сильних емоційних переживань, а може і спадкова схильність.
додатковий фактор освіти таких зморшок - це стан дерми і епідермісу, недостатнє харчування клітин шкіри, низький рівень метаболізму в шарах шкіри, ультрафіолетове випромінювання, погана косметика, холод, екологія, шкідливі звички . Дивись, а на лобі, в куточках очей і губ, на переніссі вже з'явилися виражені зморшки. Причому з віком, така проблема, тільки посилюється, тому, як міміка не підлягає вольовому контролю.

Якщо складки шкіри при емоційній напрузі у дітей приходять в початковий стан, то вже у дорослих, на таких місцях формуються складки, які потихеньку переходять в мімічні зморшки. Крім естетичної проблеми вони можуть викликати проблему комунікативного плану - на обличчі можуть з'явитися відразливі риси, воно може стати незадоволеним і похмурим. СЧ такою людиною трохи незручно спілкуватися.

Сучасна косметологія сьогодні навчилася справлятися з мімічними зморшками. Для цього створили міорелаксуючих препарати, які прекрасно пом'якшують активну міміку, а значить, і можуть забезпечити додатковий догляд за шкірою у вигляді зволоження і пом'якшення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!