дивовижна пора - молодість. В молодості ми вважаємо, що найбільш складними проблемами є посічені кінчики волосся, прищики в перехідному віці або повільний ріст нігтів, але вони переходять на другий план після того, як з'являються перші зморшки навколо очей і обличчя починає втрачати свою форму. Але навіть цю проблему можна вирішити за допомогою процедур корекції овалу обличчя . На думку фахівців найбільш дієвим способом вирішення проблем з формою особи є міостимуляція.

Що являє собою миостимуляция?
міостимуляція - це відновлення природної роботи м'язів за допомогою імпульсних струмів. Під час проходження електричного струму по тканинах людського організму збільшується інтенсивність обміну речовин, фізичний стан клітинних білків змінюється, що призводить до скорочення м'язів.
Миостимуляцию використовують в медичних цілях більше двадцяти років, її початковим призначенням було тренування м'язів лежачих хворих. За допомогою цього методу можна також тренувати м'язи, які не можна натренувати звичним способом.

Використання міостімуляциі рекомендується в наступних випадках:
 в'ялість шкіри в районі верхніх повік;
 атонія верхньої повіки;
 набряклість;
 опущення верхньої повіки, якщо це є результатом слабкого розвитку м'язів;
 дрібні зморшки;
 занадто товста жировий прошарок.

процедура миостимуляции
Перш ніж приступити безпосередньо до самої процедури, необхідно зробити пілінг, оскільки ороговілі клітини перешкоджають проходженню електричного струму. Для максимального впливу на м'язові волокна електроди слід накладати в тих місцях, в яких руховий нерв проникає в м'язову оболонку . Після того, як фахівець розмістив всі електроди, через них пропускають струм. Під час проходження струму через м'язи у пацієнта виникають відчуття легкого поколювання шкіри, але виникнення таких відчуттів залежить виключно від апарату, за допомогою якого роблять миостимуляцию.
Одна процедура має тривалість від 30 до 40 хвилин, а оптимальний курс, після якого досягається бажаний результат, складається з 10-12 таких процедур. Основним ефектом, якого можна досягти за допомогою миостимуляции є зміцнення м'язів. Якщо Ваші м'язи гарненько натренувати, то можна буде помітити і інші ефекти:
 овал обличчя стане більш укріпленим;
 пропадуть дрібні зморшки;
 зміцнюватися м'язи верхніх повік;
 відновитися тонус шкіри;
 зникнуть мішки під очима.

Під впливом імпульсних електричних струмів, які застосовуються під час миостимуляции, м'язи починають активно скорочуватися і впливати таким чином на стінки судин, внаслідок чого поліпшується лімфо і кровообіг. Такі зміна в організмі призводить до того, що Ви починаєте виглядати набагато молодше.

Апарат для проведення процедури миостимуляции називають міостимулятором. Як ми вже говорили, ефективність процедури багато в чому залежить від апарату за допомогою якого її провели.
В основі дії апарату лежить комплексна біостимуляція, яка активізує природні фізіологічні процеси, внаслідок чого і відбувається тренування м'язових тканин. Ефект від одного сеансу миостимуляции за допомогою такого апарату можна порівняти з 4-годинний тренуванням.
Переваги апарату: комфортність процедури, невелика тривалість сеансу (близько 30 хвилин), отримання хороших результатів, програмне виключення помилок косметолога.

Протипоказання процедури миостимуляции особи:
 системні захворювання крові;
 стадія порушення кровообігу вище 2-й;
 печінкова і ниркова недостатність;
 новоутворення;
 вагітність;
 туберкульоз нирок і легень в активній формі;
 тромбофлебіт;
 наявність каменів в нирках, жовчному або сечовому міхурі, якщо область впливу доводиться на живіт або поперек;
 внутрішні пошкодження;
 загострення гнійних і запальних процесів;
 загострення шкірних захворювань в зоні впливу;
 наявність кардіостимулятора
 чутливість до імпульсного струму.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати , В тому числі, міостимулятори, з різними функціями за доступною ціною!