Багато жителів нашої планети просто впевнені, що їх молодість це є сяйво, свіжість, а також блиск в очах, політ душі і сексуальність ... А ось багато з пеціалісти стверджують : Результат цього всього просто полягає в дії жіночих статевих гормонів таких як естрогени! Вченими було доведено, ми молоді поки в нас вирує велика кількість Екстрагенние , І старіти ми, починаємо, коли воно зменшується, з ними йдуть наша молодість і свіжість.

При цьому всім ніякі креми, але також маски, мулі ж «Уколи для краси», а також пластичні операції без нормального кількості естрогенів повернути молодість просто не зможуть!

естрогени як з'ясовується наше все! І єдиним шансом для збереження нашої молодості тіла - залежить тільки від підтримки рівня естрогену в організмі. коригувати прояви дефіциту естрогену нам на допомогу приходять синтетичні естрогени, який має, на превеликий жаль, занадто багато в них і протипоказань , А також є і побічні ефекти.

фітоестрогени є речовинами, які добувають з рослин і вони схожі за своєю будовою на естрогени , Які виробляються в організмі кожної жінки. І на сьогоднішній день розглядаються вони як одне найнадійніший засіб для підтримки гормонального фону жінки , Якій вже за сорок років.

Гарні за своїми показаннями і ефективності фітоестрогени цимицифуги. Через те що вони діють досить м'яко, при цьому практично не мають в собі побічних проявів.

Фітоестрогени імітують дію «рідних» гормонів досить вдало:
1. Молодість нашої шкіри безпосередньо залежить від нашого рівня естрогенів, а ось фітоестрогени допомагають підхопити «естафету по молодості»: при цьому вони допомагають зменшити кількість зморшок на шкірі обличчя, і уповільнюють їх поява в нашому майбутньому; а також роблять шкіру набагато упруже і значну еластичність. фітоестрогени допомагають підтримці нашого гормонального фону, активізують синтез колагену, який так потрібен для пружності і виробляють гіалуронової кислоти для значного зволоження шкіри.
2. Вони допоможуть вам зберегти стрункість. Через те що фітоестрогени стримують зростання жирової тканини, при цьому вони одночасно підтримують нашу м'язову масу, що сприяє і інтенсивності вуглеводного обміну. І якщо ви встигли вже набрати зайві кілограми, на тлі прийому фітоестрогенів схуднути вам буде набагато легше!
3. Чи допоможе вам пом'якшити прояви естрогендефіціта: таких як припливи, пітливість, дратівливість і безсоння.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!