Можно ли победить гиперпигментацию кожи Кожна жінка мріє про ідеально чистій шкірі без єдиного дефекту . На жаль, побачити сьогодні людини з ідеальною шкірою - рідкісне явище. Так чи інакше, кожен з нас страждає різними шкірними захворюваннями і має свої недоліки.

Близько 40% сучасних жінок стикаються з появою плям на шкірному покриві. Такі дефекти можуть виникати з таких причин:
- ознаки старіння шкіри;
- вплив ультрафіолету на шкірний покрив;
- надмірне відвідування солярію;
- спадкова схильність.

Дана проблема ускладнюється з настанням спеки. Промені сонця провокують появу великої кількості веснянок і плям. Деяким жінкам веснянки подобаються, так як вони надають жінці миловидність і жіночність. Зате пігментні плями жінок абсолютно не радують.

Видалення пігментації за допомогою косметологічних процедур
Позбавлення від гіперпігментації - складне завдання, що вимагає не тільки проведення простих отшелушивающих процедур. Щоб добитися хорошого результату, потрібно регулярно робити глибокі пілінги і насичувати підшкірні шар вітаміном С. Саме цей вітамін згубно впливає на концентрацію меланіну. Якщо ж до утворення гіперпігментації привели сонячні промені, то слід звернутися до допомоги косметологи, які проведе апаратні процедури.

Початковий етап очищення - процедура мезотерапії із застосуванням вітамінного коктейлю. Така процедура наситить шкіру всіма компонентами, які необхідні для зниження гіперпігментації. Як тільки область шкіри, де проводилися ін'єкції заживе, слід перейти до глибокого пілінгу. Завдяки глибокому пілінгу, проведеного професійним фахівцем, можна прибрати ті шари шкіри, в яких накопичується пігмент у великих кількостях. хімічний опік , Якому піддається шкіра під час пілінгу, запускає регенераційні процеси в тканинах. Таким чином, починають з'являтися здорові клітини з нормальною кількістю пігменту. Як тільки період відлущування закінчиться, можна проводити завершальний етап позбавлення від пігментних плям.

Косметологи рекомендують проводити фотоомолоджування шкіри , Яке впливає на меланін і руйнує його в тих областях, де рівень його концентрації перевищено. Один сеанс такої процедури дозволяє освітлити ділянки з пігментацією, а курс процедур допоможе назавжди забути про цей дефект.

Лікування гіперпігментації вимагає значних зусиль і терпіння. Якщо ви вирішили боротися з даним дефектом, то довірте свою шкіру досвідченим косметологів. Грамотне лікування шкірних дефектів дасть можливість назавжди забути про проблеми зі шкірою і подарує вам сяючу і здорову шкіру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!