Дані одного з маркетингових агентств Пакистану говорять про те, що бажаючих провести процедуру по догляду за обличчям, зробити педикюр і манікюр, видалення волосся на спині перевищує число серед чоловіків, ніж жінок.

Працівниця одного з салонів Пакистану стверджує, що набагато частіше запитують крем від зморшок або ж що робити, щоб на обличчі звузилися пори саме чоловіки . Такі питання стали просто типовими для них.

Треба сказати, що пакистанські чоловіки мужні і є представниками консервативних мусульманських звичаїв, але значні обороти набирає саме чоловіча косметика.
Пакистанці в більшості випадків, вже наслідують вигляду європейських чоловіків, які здатні доглядати за собою, і похід в салон краси для них є нормальним явищем. Вони вищипують брови, мелліруют волосся, роблять епіляції, вибирають ретельно одяг.

Засновником такої тенденції є пакистанський банкір Зафра, який став першим клієнтом слона краси. Незважаючи на економічні труднощі, він не відмовляв собі ні в педикюрі, ні в манікюрі. Тоді він був лисим, і, відвідавши зарубіжжі , Він виконав процедуру з пересадки волосся. По поверненні в свою країну, під час проведення парламентських виборів, Зафт зробив не мале враження на всіх оточуючих своєю прекрасною зачіскою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!