процедури омолодження шкіри коштують дуже дорого в салонах краси і ми не завжди можемо собі це дозволити. існує безліч процедур для омолодження шкіри, це лазерне, фракційне і елос-омолодження, але як ми знаємо вони теж дуже затратні і вимагають проходження завжди декількох процедур. Але не все так погано, ми знаємо кілька способів омолодження шкіри і організму будинку. До таких способів відносять методики омолодження, заснованих на травах і повсякденних продуктах. Але тут все так само залежить від Вас, так як тривалого ефекту від косметологічних проедур будинку і в салоні Ви не отримаєте якщо і далі будете вести неправильний спосіб життя (куріння, стреси, неправильне харчування).

всі самі ефективні методики омолодження шкіри передавалися нам від предків і збереглися по нинішній день. Раніше жінки намагалися піклуватися більше про здоров'я організму в цілому, ніж про усунення зморшок на обличчі. Отже, якщо Ви хочете піти тим же способом, а він буде найефективнішим, так як завдяки оздоровленню організму, Ви помітите позитивну динаміку на шкірі Вашого тіла. Перш за все потрібно починати з очищення організму, а саме його травної та серцево-судинної систем.

Потрібно повністю змінити образ життя-правильно харчуватися, використовуючи тільки натуральні продукти , Відмовляючись від жирної і смаженої їжі, намагатися використовувати скраби і різні маски для очищення обличчя. Таким способом Ви зрадите шкірі життя і допоможете їй якомога довше залишатися красивою, а ми ж цього і хоти домогтися в кінцевому підсумку, чи не так?

існують методики омолодження за допомогою трав, які і є одними з найбільш ефективних, але тут теж потрібно мати знання про те, які саме трави потрібно використовувати відповідно до проблемою. Зі старінням допоможуть впоратися такі трави як, безсмертник, ромашка, березові бруньки і тисячелетнік.
Вам потрібно взяти 1 дес.л.смесі обраних Вами трав і залити склянкою окропу, залишивши траву на водяній бані на 15-20 хвилин. Такий відвар потрібно випивати 3 рази в день.

Ви повинні розуміти, що все трав'яні суміші, приготовані в домашніх умовах, а не в салонах, є більш ефективними, так як несуть більшу кількість натуральних компонентів, ніж косметологічні засоби в салонах. Навіть на психологічному рівні змішування трав і їх застосування будинку набагато приємніше, ніж в салонах краси.

Колись давно тибетські монахи використовували ще один метод омолодження щоб підтримати м'язи в тонусі, зберегти життєві сили на багато років. Цей метод ґрунтується на систематичному прийомі спеціального засобу в певному дозуванні. Щоб його приготувати знадобиться 350гр. очищеного і подрібненого часнику, який потрібно поставити в темне місце для настойки. Коли часник пускає сік, беруть 200гр. цієї рідини і заливають 200мл. медичного спирту і залишають на 10 днів у темному місці. Через цей час, настойку віджимають і приймають по схемі за 20 хвилин до їжі, розвівши настоянку з молоком. Ще через 11 днів потрібно приймати настоянку по 25 крапель тричі на добу, а повторювати цю процедуру омолодження можна лише один раз за 6 років.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!