національне питання

Минулого літа я відвідала республіку Мозамбік, яка знаходиться в південній частині Африки по сусідству з королівством Свазіленд. Його основне населення від нас відрізняється кольором шкіри. Але це не є їх єдиною відмінністю. Як вони ходять. Словами це важко передати. Їх пластика відрізняється від нашої, в корені. Вони все займаються танцями з раннього дитинства, і ніхто при цьому їх не вчить крутити нижньою частиною тіла. У них це закладено генетично. Моя племінниця мулатка. Вона в свої 4 роки так красиво танцює, як ніби з нею займалися хороші фахівці з танців. Їй достатньо почути запальну музику, як вона тут же підбігає до телевізора, стає в спокусливу позу і від душі танцює.
Один політичний оглядач, будучи в оной з країн Латинської Америки прекрасно відгукнувся про ході жінки-поліцейського: «Пістолет у неї прикріплений до стегна. І ось вона пішла - а пістолет сам виписує вісімки. Це просто диво ... »
Нам так ходити, звичайно, не треба, хоча я б не відмовилася відчути себе спекотної латиноамериканської красунею. В генах наших жінок цього немає. А при такій спробі, ми зможемо хіба що заробити «комплімент»: «Людмила Прокопівна, ви ж виляти стегнами як непристойна жінка». А це тому, що воно не наше, невластива нам така пластика. Ми холодніші за своєю природою. А ось що ми могли б і повчитися, так це не затискати свої м'язи, а отримувати задоволення від свого кожного руху. Насолоджуватися самою собою. Відразу попереджаю - відразу не вийде. Потрібен час, щоб ви змогли звикнути до того, що ви отримуєте задоволення від самої себе в процесі руху. Але повірте, результат того вартий. Ми маємо всього одне життя - і як її можна ще прожити, що не богинею? Що в цьому нам може допомогти - звичайно, що заняття танцями. Будь-якими танцями - різноманітність велике. В очах з'явиться блиск, постава виправиться, а головне те, що зможете усвідомити захоплення від кожного свого руху.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!