Знайдіть ідеальну форму

Навіть невелика корекція брів, іноді дозволяє отримати приголомшливі результати. Головне в цьому питанні - правильно визначити тип свого обличчя , І тільки після цього приступити до корекції зовнішності, вискубавши брови необхідної форми. Розглянемо фото на сайтах Інтернету, де можна знайти найрізноманітніші форми особи і брів.

Наприклад, злегка закруглені, акуратні брови прикрасять квадратне обличчя, як, наприклад, у Меган Фокс. Така брову зуміє його більш округлити, зробити трошки сексуальним. Якщо ви наділені природою таким овалом особи, а брови загострені або прямі, то займіться їх корекцією. брови слід розчесати зверху вниз, і пройтися пінцетом по їх верхній частині. Після цього, зробіть навпаки, розчешіть брови від низу до верху і тепер видаліть зайві волоски знизу. Якщо у вас від природи круглі брови, то просто один раз в тиждень вищипуйте відростають волоски, щоб підтримати їх правильну форму. Для такої форми обличчя, помилкою буде вискубувати пряму лінію брів. таким чином, ви тільки утяжелить нижню частину свого обличчя.

Овальна форма обличчя, злегка подовжена з м'якими лініями нижньої щелепи і лініями скул. Такий формі особи найсексуальнішими будуть довгі брови, кінці яких трошки опущені. Приклад такої особи - це Емілі Блант. Для того, щоб ви змогли правильно встановити довжину своїх брів, вам знадобиться взяти олівець і провести уявну лінію від крила носа через крайню точку очі до брови. Точка перетину олівця і брови і стане тією точкою, яка повинна бути крайнім. Якщо ваші власні брови трошки коротше певної вами точки, то ви можете продовжити лінію брів олівцем, відтінок якого трохи світліше тону брів. Якщо олівець темніше, то ваші брови будуть мати ненатуральний вид. У тому випадку, якщо ваші брови довше, то необхідно вищипнути зайві волоски, які виходять за потрібний контур, а це місце припудрити для приховування почервоніння. Жінкам такого типу особи не підходять ретельно промальовані брови зі зламом - вони тільки візуально подовжать обличчя.

Якщо ваше обличчя має серцеподібну форму, як у Елі Лартер, де майже однакова ширина чола і щік, яскраво виражений підборіддя, то вам ідеально підійдуть широкі і короткі брови. Така форма брів сприяє балансу верхньої і нижньої частини обличчя. Брови не повинні бути дуже широкими, але густими. Таким чином, ви компенсуєте загострене підборіддя. Лінія брів повинна закінчуватися над зовнішнім краєм ока. Для цього ви повинні будете вискубати зайві волоски між бровами і на їх кінцях. Якщо ваші брови дуже густі, то потрібно зачесати волоски вгору і підрівняти їх кінчики. Після такої "стрижки", розчешіть волосся по лінії зростання волосків і нанесіть прозорий гель. Таким чином, ваші брови візьмуть акуратний вигляд.

Кругле обличчя, коли його ширина дорівнює довжині, а підборіддя м'який і закруглений, то для такої особи ідеально підходять дугоподібні чітко окреслені форми брів. Злам брів повинен знаходитися над зовнішнім краєм райдужки. Починаючи з цього місця і до кінця брови необхідно вискубувати непотрібні волоски, поки ваша брови не буде нагадувати галочку або перевернуту букву V. Якщо від природи ваші брови прямі, то розчешіть їх у напрямку до середини вгору, а під брови нанесіть світлі тіні. це дозволить притягнути світло , І візуально вони будуть виглядати дугоподібними.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!