Не вірте рекламі! Водостійку косметику ніяк не можна використовувати для макіяжу кожен день. Даний засіб вважається професійним, і його треба використовувати лише в особливих випадках - змаганнях з синхронного плавання, кінозйомок, для романтичних побачень в дощову погоду.

Нам знайомі кілька версій про походження водостійкої косметики. Найбільш романтична з них та, як створилася водостійка туш . Засновниця майбутньої імперії Елізабет Арден її створила завдяки своїй покоївці.

Арденн проводила свої косметичні експерименти на дівчині, але вона один раз не до місця розридалася. Вся створена краса вмить пішла прахом. В результаті чого і з'явилася на світ туш, яка не тече разом зі сльозами.
Інша версія не менш цікава. Хелена Рубінштейн в 1939 * році її створила для трупи водного балету. Це мені здається більше подібно на правду, принаймні, вона чесно демонструє свою специфічність.

через деякий час в косметиці з'явилася водостійка помада і тональні креми. Тут величезну роль зіграв Макс Фактор, чия косметика до сьогоднішнього дня красується на ринку як паличка-виручалочка для професійних візажистів.

водостійка косметика відразу завоювала любов всіх жінок , Які прагнуть бути завжди красивими.

У чому ж секрет

Головне питання полягає в тому, що звідки все-таки виходить цей ефект водостійкості?

Якщо ж доведеться пояснювати на пальцях, то все не так і важко: візьміть фіксують силіконові полімери, які мають летючість і додайте туди мінеральний або природний віск.
при контакті з повітрям летючим з'єднанням властиво випаруватися, і косметика стає пофарбованої водовідштовхувальним плівкою на вашому обличчі. Барвники з навколишнім середовищем не контактують і не вбирають виділення сальних залоз, тим самим спокійно перебувають на шкірі обличчя в первозданному вигляді.

Ну, а на практиці, це все значно складніше. Склад такої косметики всі виробники тримають в строгому секреті, при цьому постійно вдосконалюють формулу, додаючи туди корисні компоненти і вітаміни. На жаль, це не дуже допомагає згладити негативний властивість водостійкої косметики.

У чому ж небезпека.

У водостійкою косметиці найнебезпечнішим є її стійкість . По тих місцях, де пройшовся спонж з такою косметикою, життя вже немає. Дані ділянки відразу стають недоступними для кисню, і ваша шкіра перестане дихати до тих пір, поки на ній буде такий макіяж.

Ряд експертиз стверджує, що у більшості виробників водостійка туш містить важкі метали.

Якщо у вас суха шкіра, то такий режим дуже подібний до перегляду прискореної прокручуванні кінофільму - передчасна старість. Всі зморшки почнуть заглиблюватися з неймовірною швидкістю, шкіра втратить здатність дихати, тому що блокується водостійкими засобами.

Водостійка косметика дуже сильно сушить шкіру , Так що ви будете постійно відчувати її стянутость.
У випадку з жирною шкірою, то водостійка косметика на ній буде виглядати як застигла маска, тому як надлишок виробленого шкірного сала почне вбиратися з вивороту вашого обличчя. Вона може також викликати появу прищів, тому як пори будуть закупорені.

І нарешті, останнє - дана косметика дуже навіть алергену, причому цим же грішать і інші високостатусние фірми.

Як її знімати?

Нескладно здогадатися, що вода в даному випадку вам не допоможе. Тут необхідно більш серйозний вплив. Наприклад - спирт, або що-небудь інше агресивніше. Необхідно добре потерти, хоч гарантії повного зняття макіяжу теж не буде.

Зрозуміло, що виробники косметики виготовляють також і кошти для її зняття , Але до досконалості ще дуже далеко. Можна сказати точно, що звичайними засобами ви її ніяк не зможете зняти.

Найнадійніший спосіб, це нанести на обличчя достатню кількість жирного крему і почекати, поки цей крем її не з'їсть, потім протерти шкіру обличчя тоніком і тільки після цього ви можете намазати своє обличчя звичним для себе нічним кремом.

Для зняття водостійкої туші, даний метод не дуже підходить, так що ніжна шкіра навколо ваших очей буде, безсумнівно, страждати.

Що ж робити?

Якщо після всього цього що ви вже прочитали, ви все-таки вирішили, що водостійка косметика вам необхідна, то намагайтеся її наносити правильно, що б вид ваш був бездоганним.

Не можна наносити на основу водостійкі тональні засоби. Тому забудьте про денний крем! Жири, які входять до його складу тільки зіпсують ефект.

водостійку помаду наносите на сухі губи , Після цього трохи почекайте, чи не стискаючи губ, поки весь склад не закріпиться. І, до речі хочеться відзначити - недаремно рекламують помаду дівчата п'ють мінеральну воду або соки. Якщо ви нанесли губну помаду, і після цього ви будете їсти жирне м'ясо або гарячу їжу, то ви залишитеся без помади, навіть без водостійкою.

Водостійка туш вимагає тільки одного - помірність. Злиплі вії набагато складніше розліпити.

Але, все-таки, моя вам порада, - не зловживайте водостійкою косметикою !!!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!