підбираючи зачіску , Зверніть увагу на важливий елемент - тип особи. Круглолицим жінкам добре підходять зачіски, які обрамляють обличчя м'якими пасмами. Довжина волосся - 20-25 сантиметрів. підбираючи стрижку таким жінкам, необхідно виключити низький бічний проділ, прямий проділ і гладко розчесані волосся, а також плоскі і громіздкі зачіски.

Підбираючи стрижку для жінок, у яких подовжена форма особи, спробуйте порадити зробити коротку стрижку з чубком, або ж стрижку середньої довжини, зробивши оббьем у підборіддя і скул. Ідеальний варіант - зачіски без проділу з асиметричними лініями.

Трикутна форма обличчя вимагає зачіски з чубчиком і пасмами, які скручені і зачесане на щоки. Волосся необхідно зістригти до середини щік або до підборіддя. Небажано робити короткі стрижки.

володарям квадратного типу обличчя, потрібно підбирати такі зачіски, де хвилями по сторонах укладають пишні локони. Волосся при цьому можна укласти назад і розділити косими проділами. Підбираючи зачіску в цьому випадку, ви можете вибирати між волоссям, укладеними на віскі або з чола назад і чубчиком. Обидва таких варіанти будуть підходити. Не потрібно зачісувати волосся назад гладко, носити прямий проділ і відкривати вуха.

У випадку з трапецієподібної формою особи , Необхідно підбирати такі зачіски, які будуть прикривати нижню частину щік. Це можуть бути короткі пасма, завиті в локони, що спадають на щоки і лоб або ж збиті волосся над чолом, які допоможуть розширити вузький лоб. Можна зупиниться на стрижках, але віскі повинні бути обов'язково пишні.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!